Chcesz stworzyć dochodowy biznes – ucz się od praktyków

Chcesz stworzyć dochodowy biznes – ucz się od praktyków

Cześć,

Chcesz stworzyć dochodowy biznes - ucz się od praktykówNa samym początku dzisiejszego wpisu, pragnę Ci gorąco podziękować za to, że czytasz mojego bloga. Mam nadzieję że znajdziesz na nim wiele wskazówek aby osiągnąć sukces w marketingu sieciowym.W poprzednim wpisie pisałem o tym, jakie narzędzia będą Ci potrzebne aby prowadzić “Marketing Internetowy”. Jeżeli jeszcze nie czytałeś tego wpisu, to serdecznie Cię do tego zachęcam, natomiast dzisiaj poruszę bardzo ważny temat – jeżeli chcesz stworzyć dochodowy biznes – ucz się od praktyków !!!

A więc jeżeli chcesz stworzyć dochodowy biznes – ucz się od praktyków !!!

Chcesz stworzyć dochodowy biznes - ucz się od praktykówNie wierz w bajki że nie musisz nic robić i zaczniesz zarabiać kilka tysięcy na miesiąc, nic z tych rzeczy, jeżeli ktoś tak mówi to najwyraźniej Cię oszukuje. Każdy człowiek na świecie, który doszedł do dużego bogactwa powie Ci to samo. Dostaję codziennie na swoją skrzynkę po kilka ofert współpracy, z hasłem – “Dołącz do mojego biznesu, w którym nie musisz nic polecać a już w pierwszym miesiącu zarobisz 2000 lub 3000zł” – Powiem szczerze piszą to osoby, które nigdy ale to nigdy w marketingu sieciowym nie zarobiły nawet złotówki. Zapytasz skąd to wiem? Otóż jestem praktykiem i uczę się od praktyków a więc doskonale wiem, że nie można zarabiać nie generując sprzedaży, a sprzedaż zaczyna się wtedy gdy pozyskasz nowych partnerów lub klientów.

Jak już zdążyłeś/aś zauważyć moja ciężka i mądra praca przełożyła się na to, że znalazłem się na okładce firmowego Managera S7, czyli firmy z którą obecnie współpracuję. W momencie kiedy dowiedziałem się o firmie S7 zobaczyłem że człowiek, który za tym stoi to Daniel Kubach – multimilioner, członek BCC, anioł biznesu, człowiek który wszystko czego się dotknie zamienia w złoto i tutaj się nie pomyliłem. Kiedy poznałem cały plan marketingowy oraz plan gratyfikacji, od razu wiedziałem że firma S7 to kura znosząca złote jaja 🙂 Mogę nauczyć również Ciebie jak to zrobić, dodam tylko że trzeba na początku ciężko popracować aby później było lżej. Dlatego zawsze powtarzam te słowa: aby stworzyć dochodowy biznes, musisz uczyć się od praktyków !!!

Oglądnij również film który nagrałem dla Ciebie 🙂

Dziękuję bardzo że czytasz mojego bloga, koniecznie skomentuj ten wpis poniżej oraz polub 🙂

skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *