Gdzie szukać nowych partnerów do marketingu sieciowego

Gdzie szukać nowych partnerów do marketingu sieciowego ???

Gdzie szukać nowych partnerów do marketingu sieciowegoWitam Cię w kolejnym moim wpisie, w którym podpowiem Ci “Gdzie szukać nowych partnerów do marketingu sieciowego” ale zanim to zrobię, zapytam Cię wprost czy zapoznałeś się z moim poprzednim wpisem pt. “Czy marketing sieciowy jest dla każdego” Jeżeli jeszcze nie czytałeś tego wpisu, gorąco zapraszam, a teraz do rzeczy 🙂

Gdzie szukać nowych partnerów do marketingu sieciowego ???

Jeżeli chodzi o szukanie nowych partnerów oraz klientów do marketingu sieciowego, to najlepszym sposobem jest nawiązywanie nowych znajomości czyli zimny rynek. Oczywistą rzeczą jest fakt, że w pierwszej kolejności koniecznie musisz poinformować znajomych i rodzinę o produktach firmy, z którą współpracujesz w marketingu sieciowym. Powiesz mi że oni na pewno się do tego nie nadają, ale ważny jest fakt, aby nigdy nikt Tobie nie zarzucił że mogłeś im o tym powiedzieć.

Teraz przejdźmy do pozyskiwania partnerów do marketingu sieciowego z rynku zimnego. A więc jeżeli chodzisz na siłownię, klub fitness itp.  co jakiś czas zmieniaj te miejsca, nie przywiązuj się do nich na stałe, pomoże Ci to wejść w nowe kontakty. Jeżeli chcesz robić to metodą online, wykorzystaj do tego celu portal facebook oraz różne fora tematyczne.

Więcej na ten temat dowiesz się oglądając video, które nagrałem dla Ciebie.

Dziękuję że przeczytałeś/aś ten wpis do końca, koniecznie skomentuj go poniżej 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *