Jeżeli chcesz zbudować duży biznes, zbuduj dobre relacje ze swoimi partnerami

Jeżeli chcesz zbudować duży biznes, zbuduj dobre relacje ze swoimi partnerami oraz klientami

31z90Pewnie już wiele razy słyszałeś że najważniejszym ogniwem w każdym biznesie jest Człowiek, że najważniejsze jest budowanie dobrych relacji ze swoimi partnerami oraz klientami.

A teraz zastanów się czy to robisz ???

Jeżeli chcesz zbudować duży oraz stabilny biznes, który po pewnym czasie ma przynosić Tobie prawdziwy dochód pasywny, musi być oparty o bardzo stabilne fundamenty. Musisz również posiadać profesjonalne narzędzia, o których pisałem w poprzednim wpisie.

 

 

Nie ważne jaki dzisiaj biznes prowadzisz, czy to jest biznes marketingu sieciowego, czy to biznes tradycyjny taki jak: sklep, czy może zakład usługowy, a może salon fryzjerski, musisz pamiętać o stałym budowaniu relacji, Twoi partnerzy muszą czuć że jesteś przy nich, przecież oni dołączyli do Twojego Teamu a nie do firmy z którą Ty współpracujesz.

 

Czy jest to dla Ciebie zrozumiałe ???

 

 Jeżeli partner chce z Tobą porozmawiać, to nie oszczędzaj dla niego czasu, tylko pomóż mu rozwiązać jego problem, nie odkładaj rozmowy z partnerem na jutro, kiedy on potrzebuje pomocy teraz. Jest to bardzo ważne, zwłaszcza na samym początku współpracy, kiedy to nowa osoba zaczyna robić coś czego jeszcze nigdy nie robiła, lub działała w innych projektach, w których właśnie nie otrzymała wsparcia.

 

Jeżeli klient przychodzi do Twojego sklepu, salonu czy też zakładu usługowego, obsłuż go w taki sposób, jak sam chciałbyś być obsłużony, porozmawiaj z nim i przy każdej okazji buduj z nim co raz to lepsze relacje. Tylko w ten sposób, możesz zbudować prawdziwy biznes.

Oczywistą rzeczą jest że biznes robimy po to, aby zarabiać pieniądze, ale nie skupiaj się tylko na pieniądzach, ponieważ to obniża Twój poziom energii. Skup się natomiast na pomocy ludziom, a pieniądze bardzo szybko się pojawią, ponieważ ludzie sami będą Ci chcieli zapłacić, za to że im pomogłeś.

Tylko takie działania mogą doprowadzić Cię do zamierzonego celu, oraz pomogą w osiągnięciu sukcesu Twoich partnerów, ponieważ najważniejsze jest to, aby Twoi partnerzy osiągnęli duży sukces, a Ty w zamian otrzymasz odpowiednie wynagrodzenie.

Zapraszam Cię również do nagrania video, które przygotowałem dzisiaj dla Ciebie, zapraszam również na mój kanał YouTube, gdzie znajdziesz wiele innych cennych porad.

Dziękuję że czytasz moje wpisy, mam nadzieję że korzystasz ze wskazówek, które oddaję w Twoje ręce, ponieważ wszystko o czym piszę na tym blogu, to wiedza praktyczna, którą sam stosuję i dzięki temu buduję bardzo stabilny biznes.

skomentuj

3 Replies to “Jeżeli chcesz zbudować duży biznes, zbuduj dobre relacje ze swoimi partnerami”

 1. Dokładnie: biznes robi się z ludźmi, kupuje sie od ludzi. Nie od firmy! Niestety tak wielu dystrybutorów marketingu wielopoziomowego przykleja sobie na czoło logo firmy, tak jakby ktoś im płacił za reklamę… Należy budować własną markę, opartą na profesjonalizmie ale także na wartościach. Gadanie tylko o zerach na koncie to archaizm – dziś ludzie szukają czegoś więcej, motywują ich głębsze wartości. Moim zdaniem to jak najbardziej prawidłowy kierunek.

 2. Oczywiście Jacku – słuchamy, korzystamy i uczymy się.
  Przyznaję, że wiele wskazówek o których piszesz i mówisz chętnie stosuję u siebie, a kilka z nich ładnie mi poprzewracało taktykę działania – i bardzo dobrze.
  A co do relacji z klientami to oczywiście, są one niezwykle ważne, zwłaszcza, że nigdy nie wiemy czy osoba, która dziś Nie jest naszym klientem nie będzie nim w przyszłości. Kontakt, dobre relacje i ludzka pomóc innym – podstawa.

  1. Olu nie chcę się chwalić, ale wszystkie wskazówki które daję, to zbiór moich doświadczeń, dzięki którym osiągnąłem swoje wyniki.
   Cieszę się że korzystasz z moich porad a jeszcze bardziej z tego, że przynoszą innym osobom dobry efekt.
   Najlepsza metoda na osiągnięcie sukcesu to – ucz się, praktykuj, pomagaj i ucz innych.
   Pozdrawiam Cię serdecznie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *