Mój Manager nie chce wypłaty a pracuje 24h na dobę

Mój Manager nie chce wypłaty a pracuje 24h na dobę4 Witam Cię w kolejnym artykule, w którym pokażę Ci jaką przewagę ma biznes prowadzony w internecie, nad biznesem tradycyjnym. Jaką dźwignie dają nam narzędzia internetowe, które zostały stworzone do tego, aby pozyskiwanie potencjalnego klienta na nasze produkty lub usługi, było jak najłatwiejsze oraz jak najbardziej efektywne oraz o wiele tańsze niż w tradycyjnym biznesie, zamieniając Managera (człowieka) na automat, który będzie pozyskiwał dla Cibie klientów 24h na dobę – 365 dni w roku.

Chciał bym abyś mnie dobrze zrozumiał, więc postaram się napisać ten artykuł bardzo prostymi słowami.

Żyjemy w czasach, w których korzystanie z Internetu stało się nierozerwalnym elementem większości ludzi na całym świecie. Miliony osób każdego dnia szusuje w internecie, w poszukiwaniu jakiegoś produktu lub usługi, ponieważ ludzie robią się coraz bardziej wygodni, więc większość zakupów dokonują za pomocą internetu a kupione tam produkty i usługi trafiają prosto do ich mieszkania.

Większość tych osób ma konta na różnych portalach społecznościowych oraz forach dyskusyjnych itp. a są to miejsca gdzie każdy użytkownik podczas rejestracji podaje swoje dane osobowe, a jeżeli dokona pełnego uzupełnienia swojego profilu, taki portal wie o tej osobie niemal że wszystko np. jakie zainteresowania ma dana osoba, jakiej słucha muzyki, jakie lubi filmy, książki, jakie jest hobby tej osoby itd.

Korzystając z profesjonalnych narzędzi internetowych, z których obsługą poradzi sobie każda osoba, która ma podstawową wiedzę obsługi komputera oraz potrafi poruszać się w internecie, możesz dotrzeć ze swoim produktem lub usługą, dokładnie do tych osób, które ich potrzebują.

Dlatego też coraz więcej firm prowadzących biznes tradycyjny, chętnie poszerza go o działalność internetową a nawet biznes ten jest całkiem przenoszony do sieci z bardzo prostych przyczyn.

Oszczędności

Prowadząc prawdziwy biznes tradycyjny musimy zatrudnić Managera lub handlowca, który będzie pozyskiwał potencjalnych klientów na nasze towary lub usługi. Przenosząc biznes do sieci, tych pracowników możemy zastąpić stroną przechwytującą Squeeze Page, która w połączeniu z płatną lub darmową reklamą, będzie zbierała dla nas potencjalnych klientów.

Ale to nie wszystko …

Musisz posiadać jeszcze Autoresponder, który będzie automatycznie zapisywał Twoich klientów na liście, do której w przyszłości będziesz mógł wysłać ofertę. A więc jest bardzo duże podobieństwo, że klient raz pozyskany kupi od Ciebie wiele razy.

Wróćmy więc do oszczędności.

Dobry Manager lub handlowiec kosztuje Twoją firmę kilka tysięcy złotych miesięcznie (pensja, ZUS, podatki, urlop) i pracuje ograniczoną liczbę godzin w miesiącu. Koszt narzędzi o których wspomniałem zaczyna się od ok. 100 zł miesięcznie + koszt reklamy dzięki której dotrzesz do dokładnie stargetowanej grupy ludzi, które będą zainteresowane Twoim produktem.

Takie narzędzia pracują dla Ciebie bez ograniczenia czasowego czyli 24h na dobę oraz 365 dni w roku, nie biorą urlopu, nie chorują, nie marudzą, nie zachodzą w ciążę i nie biorą pensji i dotrą do tych ludzi do których Manager lub handlowiec w biznesie tradycyjnym nie dotrze z różnych przyczyn.

Wielkość rynku ….

Kolejna ważna rzecz to wielkość rynku na którym działasz, ponieważ dzięki sieci internet, nie masz żadnych ograniczeń, a Twoja reklama trafi dokładnie tam gdzie będziesz chciał. Jeżeli prowadzisz sklep stacjonarny, to liczba klientów robiących w nim zakupy jest ograniczona z różnych powodów, czy to lokalizacja, godziny otwarcia itp.

Śledzenie klienta …..

Pomyśl teraz czy Twój Manager lub handlowiec ma czas na to, aby biegać za jednym klientem do czasu, aż coś kupi od niego ? Raczej nie, a po drugie bardziej by zniechęcił klienta do zakupu, niż by mu coś sprzedał.

Mój Manager nie chce wypłaty a pracuje 24h na dobę3W internecie działa to trochę inaczej, dlatego też dobrze prosperujące sklepy internetowe, korzystają z takich narzędzi, ponieważ odpowiednio skonfigurowana reklama ze stroną przechwytującą (Squeeze Page) podąża za klientem, który już raz kliknął w tą reklamę, budując u klienta zaufanie oraz wyobraźnię typu:  Jaki ten sklep musi być duży i dobry, jeżeli jego reklama pojawia się wszędzie, wtedy klient kupuje u Ciebie, a Twoje dochody z dnia na dzień są wyższe.

A jak to się sprawdza w marketingu sieciowym ?

Dokładnie tak samo, ponieważ większość ludzi ma problem z pozyskaniem partnerów do współpracy, a korzystając z profesjonalnych narzędzi możesz na dobre zapomnieć o tym problemie, ponieważ to nie ty będziesz szukał ludzi do współpracy tylko Twój internetowy Manager w postaci strony przechwytującej (Squeeze Page), autorespondera i reklamy.

Jeżeli przeczytałeś ten artykuł do tego miejsca, to teraz powiem Ci dlaczego tak dużo piszę o tych świetnych narzędziach.

Otóż jest bardzo dużo osób, które chcą zarabiać w internecie, ale nikt im nie powiedział lub nie rozumieją, że najważniejszą czynnością, aby biznes internetowy przynosił duże korzyści,  jest budowanie listy. Bez tych narzędzi trudno będzie Tobie zrobić kolejny krok w Twoim biznesie, a narzędzia których używam mogę polecić z czystym sumieniem, ponieważ sam ich używam a dzięki nim mój biznes działa na półautomacie.

Kiedy wspominam dzień, w którym samodzielnie budowałem pierwszą stronę przechwytującą na jakiejś darmowej wtyczce na wordpress, to mnie zwyczajnie mdli.
 
Nie dosyć że zainwestowałem kilkadziesiąt godzin swojej pracy, to efekt był taki jaki był. Strona mojej produkcji w żaden możliwy sposób nie konwertowała, ponieważ nie była wykonana profesjonalnie.
A stało się tak, ponieważ chciałem zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych – ta oszczędność sporo mnie kosztowała. Nie tylko pieniędzy ale też nerwów, ponieważ miałem bardzo dużo klików w reklamę, za które musiałem zapłacić, a nie było zapisów na listę, ponieważ moja strona wyglądała tak jak wyglądała. Po prostu była odstraszająca !!!

 

Dobra rada dla Ciebie …

 

Mój Manager nie chce wypłaty a pracuje 24h na dobę2Jeżeli chcesz prowadzić prawdziwy dochodowy biznes internetowy, nie ważne jaka to będzie branża, “Musisz” koniecznie zatrudnić najlepszego Managera w postaci profesjonalnych narzędzi internetowych, które przyniosą Ci efekty jakie do tej pory nawet Ci się nie śniły, a zainwestowane pieniądze zwrócą się z dużą nawiązką i zaczniesz robić prawdziwy biznes.

 

Zapraszam Cię teraz do krótkiego nagrania.

 

Jeżeli chcesz wprowadzić swój biznes internetowy na najwyższy poziom, skontaktuj się ze mną a pomogę Ci to wszystko ogarnąć.

Zobacz również video, jak w 5 minut zbudować własną stronę przechwytującą.

Poczekaj jeszcze:

Mam dla Ciebie prezent za to że przeczytałeś ten wpis do końca. Kliknij Tutaj aby odebrać 3 bezpłatne raporty z których dowiesz się jak działają strony przechwytujące, jak tworzyć skuteczne reklamy, jak pisać przyciągające nagłówki. Raporty otrzymasz w formie drukowanej prosto do Twojego domu lub biura.

Odbierz Teraz !!!

 

Foto koniec postu

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *