Narzędzia, system i wsparcie lidera w marketingu sieciowym MLM

W poprzednim wpisie, do którego możesz wrócić TUTAJ pisałem o tym, jak ważny w marketingu sieciowym jest “Followup”. Dzisiaj natomiast porozmawiamy sobie o narzędziach, systemie i wsparciu lidera.

 

A więc zacznijmy od narzędzi:

Jednym z niesamowitych narzędzi jest nagranie video.  Ponieważ raz opublikowane, pracuje dla nas 24h na dobę przez 365 dni w roku.  A docelowo pracuje, do póki jest udostępnione w internecie.

Kiedy połączymy to narzędzie z innymi narzędziami, które daje nam internet, możemy stworzyć prawdziwe perpetum mobile. Czyli maszynę, która raz ustawiona, pracuje dla nas na okrągło, bez naszego udziału.

Do narzędzi możemy zaliczyć:

Mówię tu oczywiście o podstawowych narzędziach, z których każdy może skorzystać tu i teraz. A łącząc je wszystkie razem, możemy stworzyć system, który pracuje dla nas 24h na dobę.

Tak więc kiedy Ty czytasz ten wpis, lub oglądasz video, które znajdziesz poniżej, ja z pewnością robię całkiem coś innego… Bo kiedyś postawiłem na narzędzia i system, który właśnie dla mnie pracuje.

Dzisiaj jednak porozmawiamy o systemie pracy, bo to on jest kluczowym elementem w skutecznym działaniu w marketingu sieciowym MLM.

Czym więc jest system pracy?

System pracy, to ustalenie czynności, które trzeba wykonywać, aby odnieść zamierzone rezultaty. System w marketingu sieciowym musi być powtarzalny, prosty oraz duplikowalny. Kiedy taki system stworzymy, każda nowa osoba, która jest gotowa do działania, ma o wiele prostszą drogę, niż osoba, która nie ma dostępu do sprawdzonego systemu.

System pracy to również narzędzia w takiej postaci jak:

  • Gotowe nagranie prezentacji biznesowej

  • Nagranie o produktach, o których mówi ekspert

  • Książki, PDF-y itp.

No i lider

Lider w marketingu sieciowym ma ogromne znaczenie, bo jeżeli lider nas tylko “zrekrutuje” i nie wskaże właściwej drogi, to niemalże jesteśmy skazani na porażkę w marketingu sieciowym.

Oczywiście nie możemy przerzucić na lidera naszych rezultatów, bo one zależą tylko od nas samych. Jednak dobry lider jest w stanie pomóc nam szybko wystartować, dając nam to, co najważniejsze w tym biznesie, czyli:

  • Sprawdzone wskazówki i strategie działania

  • Prowadząc z nami rozmowy trójstronne

  • Organizując praktyczne szkolenia

  • Prowadząc praktyczne warsztaty

  • Wskazując właściwe narzędzia

  • Udzielając mentoringu

Jeżeli więc szukasz dla siebie odpowiedniego projektu, koniecznie zwróć na to uwagę, ponieważ to jest mega ważne. A być może dziś jesteś w miejscu, w którym właśnie tego Ci brakuje… Być może brakuje CI narzędzi, być może wsparcia, albo czujesz że musisz szukać właściwej drogi na własną rękę, to powiem Ci od serca tylko trzy słowa: “Czas na zmiany”

Jak zawsze omówiłem to wszystko szczegółowo w krótkim nagraniu video, do którego Cię teraz zapraszam.

I mam jedną prośbę do Ciebie, abyś podzielił się w komentarzu, co dla siebie z tego materiału zabierasz, za co z góry dziękuję.

Twój OnlineMentor MLM – Jacek Stanek

P.S. Chcesz mojego wsparcia, lub bezpłatną konsultację? Wypełnij ankietę kontaktową TUTAJ

One Reply to “Narzędzia, system i wsparcie lidera w marketingu sieciowym MLM”

  1. Wielu początkujących adeptów MLM utożsamia wsparcie lidera z wykonaniem przez niego całej pracy. Lider powinien wpisywać nowe osoby do naszej struktury i nabijać obrót. Jeśli tego nie robi to należy się na niego obrazić i dodatkowo wypisywać o całej branży MLM mało pochlebne opinie, że to nie działa i że tu się nie da zarobić 🙂 Lider powinien nauczyć systemu pracy i wskazać odpowiednie narzędzia. Cała reszta, czyli czas, zaangażowanie i przełożenie wiedzy teoretycznej na rezultat jest po stronie osoby, która rozpoczyna swój biznes MLM.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *