Tylko wyznaczone i zapisane cele doprowadzą Cię do sukcesu

Tylko wyznaczone i zapisane cele doprowadzą Cię do sukcesuW poprzednim moim wpisie pisałem o tym jak ważną rolę w osiąganiu sukcesu odgrywa wiara w to co robimy, ponieważ bez niej nie jesteśmy w stanie wiele osiągnąć. Dzisiaj opowiem Ci o kolejnym ważnym punkcie, dzięki któremu wszyscy wielcy ludzie, którzy osiągnęli duży sukces oraz posiadają ponad 90% majątku całego świata, a jest to dokładne planowanie celów, celów które masz jasno określone oraz zapisane na papierze, ponieważ te które są tylko w głowie, nie doprowadzą Cię do osiągnięcia dużego sukcesu.

Tylko wyznaczone i zapisane cele doprowadzą Cię do sukcesuNie jest to mój kaprys lub coś co ja wymyśliłem, są to słowa wszystkich wielkich ludzi, którzy napisali o tym w swoich książkach, które przeczytałem.

 

Za nim przejdziemy dalej, zobacz krótkie video które nagrałem dla Ciebie.

Musisz sobie dzisiaj to wziąć do serca, że do póki Twoje jasno określone cele nie zostaną przelane na papier, nie doprowadzą Cię do osiągnięcia wielkiego sukcesu. Jeżeli masz dzisiaj problem z planowaniem celów lub nie wiesz jak się do tego zabrać aby zrobić to prawidłowo, polecam Ci świetną książkę Daniela Kubcha – Planowanie Celów, którą możesz nabyć w większości księgarni internetowych.

Tylko wyznaczone i zapisane cele doprowadzą Cię do sukcesu

Nie piszę o tej książce po to aby ją promować, ponieważ nie jest to mój cel, ale chcę abyś wiedział że chcę Ci pomóc w osiąganiu Twoich celów, oraz chcę abyś odniósł duży sukces, a doskonale wiem że dzięki tej książce nauczyłem się prawidłowo planować wszystkie swoje cele.
 
Kiedy zastosujesz się do wszystkich wskazówek, które znajdziesz w tej książce oraz zaczniesz działać i wierzyć w swój sukces, jestem przekonany że szybko go osiągniesz.

 

Polecam Ci również video:

Jak wyznaczać i planować cele? – Brian Tracy

 

Jeżeli będziesz potrzebował/a dodatkowych wskazówek, których nie znalazłeś na moim blogu, lub ich tu jeszcze brakuje, skontaktuj się zemną a chętnie Ci w tym pomogę.
 
Poznaj również system dzięki któremu, każdego dnia jestem bliżej realizacji swoich celów, oraz wiele z nich już osiągnąłem. System możesz poznać, zapisując się na jedną z prezentacji, które są prowadzimy na żywo. Zapisz Się Teraz

 

Tylko wyznaczone i zapisane cele doprowadzą Cię do sukcesu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *