Bądź budowniczym zamiast łowcą głów

11781692_10154113541790476_6982994131191767623_nNiemal każdego dnia, zgłaszają się do mnie osoby, które chcą ze mną współpracować, po czym wiele z nich jest rozczarowana, ponieważ stwierdzam, że nie są gotowi, lub nie nadają się do mojego projektu, mimo tego, że oni chcą.

Zapamiętaj jedną ważną kwestię.

[getall-lock id=”239″]

Jeżeli budujesz zespół, to nie możesz być łowcą głów, nie każdy będzie się nadawał do Twojego zespołu mimo tego, że ktoś chce (no chyba że interesuje Cię tylko jedno – kasa)
Tak, pieniądze są skutkiem, jest jednak warunek – każda osoba, którą będziesz miał w swoim zespole, musi pasować do Twojego arcydzieła, które właśnie tworzysz.

Budowanie zespołu to arcydzieło, to budowa a nie sprzedaż i jeżeli tego nie zrozumiesz, nigdy nie zbudujesz trwałego zespołu, zespołu ludzi zaufanych, ludzi którzy mogą i chcą, bo to jest podstawowy warunek, aby osoba była w moim zespole.

Nie potrzebuję w nim maruderów i malkontentów.

Wyobraź sobie, że budujesz dom. W projekcie jest wyraźnie napisane, że mury mają być wykonane z cegieł, a tu nagle na plac budowy przywożą Ci słomę i co wmówisz murarzowi, że słoma to cegła?

Tak samo wygląda budowanie zespołu, jeżeli zbudujesz go zgodnie z projektem, oraz z najlepszego budulca, osiągniesz to co zostało zaplanowane i zaprojektowane, nie próbuj wmówić człowiekowi, że się nadaje jeżeli tak nie jest.

Nie bój się więc weryfikować, nie bój się również słowa NIE, jeżeli to Ty dzisiaj szukasz ludzi do zespołu, bo Ci właściwi z którymi zbudujesz swoje arcydzieło, jeszcze się nie pojawili na Twojej drodze.

Jest to tylko kwestia czasu.

Tutaj możesz sprawdzić czy nadajesz się do mojego zespołu, który właśnie buduję w nowym projekcie.

 

[/getall-lock]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *