Cztery grupy ludzi

4 grupyNa świecie są cztery grupy ludzi którzy:

1. Mają Czas i Pieniądze
2. Mają pieniądze ale nie mają czasu
3. Mają czas ale nie mają pieniędzy
4. Nie mają czasu i nie mają pieniędzy

Zastanów się dzisiaj w której z tych grup jesteś i czy to jest na pewno ta grupa w której chciałbyś być.

Powiem tak, nie jest to możliwe, aby z dnia na dzień zmienić o 180 stopni swoje życie i przeskoczyć z grupy 3 do grupy 1 , ale jest to możliwe jeżeli tak zadecydujemy, jeżeli postanowimy robić to co robią ludzie z grupy 1.

Nie zrozum mnie źle, bo często osoby myślą, że Jacek każe im rezygnować z etatu, myślą że Jacek mówi że etat jest zły.

Nic z tych rzeczy.

Jeżeli jesteś dzisiaj nauczycielem to nim bądź, nikt nie mówi, że praca na etacie nauczyciela jest zła, bo przecież ktoś musi uczyć moje dzieci, ale nigdy nie pozwoli Ci być w grupie 1, jeżeli będziesz robić tylko to.

Żyjemy w czasach XXI wieku i jest mnóstwo możliwości, które można wykorzystać, robiąc nadal to co się robi.

Większość osób nie rozumie idei MLM, twierdząc, że jest to jakaś tam piramidka,

ale wiesz co,

nazywaj to jak chcesz, tylko pomyśl jak zmieniło by się Twoje życie, gdybyś za kilka lat mógł powiedzieć,
lubię pracę nauczyciela, ale po co mam się dalej użerać z dzieckiem Jacka, jeżeli jest mi to nie potrzebne.

Jak zmieniło by się Twoje życie, jeżeli po 2-3 latach, każdego miesiąca na Twoje wpłynęły by pieniądze, bez względu na to czy wstawałeś o 6 czy 10 rano.

Pamiętaj, że prawdziwy MLM to nie jest sprzedawanie, tylko kupienie czegoś dla siebie oraz pokazanie trzem konkretnym osobom, gdzie mogą kupić to samo na własne potrzeby.

Ludzie często zastanawiają się kogo zainteresują danym produktem czy usługą.

A jeżeli byłeś w kinie na dobrym filmie to masz problem aby podzielić się tym faktem ze znajomymi? Czy będzie Ci również zależało aby oni koniecznie zobaczyli ten film?

I na tym samym polega prawdziwy MLM – należy pokazać innym sklep, w którym mogą kupić to, z czego ty jesteś zadowolony.

Czy każdy musi w tym sklepie kupić? – No oczywiście że nie, ponieważ Tobie potrzebne są 3-6 konkretnych osób, które chcą i mogą, a reszta niech się przygląda.

Ale kiedy Ty osiągniesz zamierzony cel, uwierz, że te osoby (może nie wszystkie) ale one same przyjdą do Ciebie, abyś im to jeszcze raz pokazał.

Jeżeli więc chcesz należeć do 1 grupy ludzi, którzy mają i czas i pieniądze, musisz zacząć robić to, co robią nieliczni.

To co dzisiaj mam w swoich rękach, to produkt do którego nie muszę nikogo przekonywać, nie muszę tłumaczyć jak go stosować, ponieważ jest to kawa i herbata, więc wystarczy tylko zmienić sklep, w którym te produkty będziemy kupować oraz pokażemy innym gdzie również mogą to kupić.

Oglądnij to video abyś zrozumiał o czym piszę.

Powiem tak, jeżeli ktoś wymyśli coś prostszego i łatwiejszego, to z pewnością zaczną to robić również owady 🙂

Chcesz sprawdzić jakie produkty możesz kupić, dzisiaj w moim a może już za chwilę w swoim sklepie, kliknij >>TUTAJ<< aby się zapoznać z całym asortymentem.
Jeżeli jesteś otwarty i chcesz spróbować, skontaktuj się ze mną abym Ci pokazał ile i w jakim czasie możesz zarobić.

Zapomnij o sprzedawaniu, bo tego nie robimy, bo przecież kupując w Markecie kawę czy herbatę albo colę, po wyjściu nie zastanawiasz się komu ty to sprzedasz, tylko pędzisz do domu aby to wypić.

To jest jedyny możliwy sposób aby zacząć, ponieważ do tego sklepu nie dostaniesz się w żaden inny sposób niż z linka partnerskiego, ponieważ takie są zasady, że każdy partner lub klient ma swój unikalny numer ID, więc jeżeli Ty zostaniesz partnerem i będziesz polecał swój sklep znajomym, to oni otrzymają swoje ID i dzięki temu, każdy zakup który będzie przez nich wykonany, wygeneruje prowizję zarówno dla nich jak i dla Ciebie, za to że pokazałeś im tą możliwość.

Powiem Ci, że ten system rozumie nawet mój najmłodszy syn, a ma zaledwie 9 lat, gdyby tylko mógł, to miałby swoje konto, aby wchodząc w dorosłe życie, mieć zapewnioną przyszłość.

Ale jest na to rozwiązanie, ponieważ konto można dziedziczyć, nie przepada jak konto w ZUS-ie z którego i tak wiele nie wynika, oprócz składek płaconych przez całe życie 🙂

Video przeznaczone tylko dla tych osób, które Chcą i Mogą, a jeżeli tego nie zrozumiesz, to uwierz że łatwiej już nie będzie.

Zobacz co możesz mieć w swoim sklepie, oraz możesz dokonać rejestracji partnerskiej, aby od dzisiaj zacząć zarabiać, na tym co i tak kupujesz Ty oraz Twoi znajomi.

Dołącz do naszego Klubu Trójki 🙂

Pozdrawiam Cię

Jacek Stanek

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *