Zrób coś wreszcie dla siebie

DSC_0023Cześć, jeżeli mnie obserwujesz to wiesz, że w sobotę byłem na szkoleniu w Bydgoszczy. Było to szkolenie firmy z którą współpracuję. Jak zwykle nie będę się dużo rozpisywał, ponieważ zawsze twierdzę że jedno zdjęcie lub jedno video mówi więcej niż tysiąc słów.

Dokładnie od czterech tygodni działam w nowym projekcie, współpracując z firmą RUBICON i to co chciałbym Ci przekazać to coś z czym nigdy się nie spotkałem w marketingu sieciowym. Otóż zawsze nam mówiono, że w MLM istnieje coś takiego jak opóźniony czas zapłaty, i ludzie działają po kilka miesięcy, inwestując swój czas i pieniądze a później okazuje się, że więcej włożyli niż zarobili.

Czy to Ci coś przypomina ?

 

Osoby, które działają w moim zespole, zarobiły już po 200, 500, 700, a nawet 1000 zł po pierwszych dwóch- trzech tygodniach działania.

 Jak to możliwe ???

Otóż firma RUBICON została stworzona z szacunku do ludzi i plan marketingowy został tak zaprojektowany, aby ludzie zarabiali od pierwszego wykonanego kroku, ale o tym dowiesz się oglądając filmy, które dla Ciebie nagrałem podczas szkolenia.

Firma jest w 100% Polska, płaci w Polsce podatki oraz chce aby Polacy wreszcie zarabiali pieniądze. Oczywiście jest to propozycja tylko i wyłącznie dla ludzi którzy chcą i mogą.

Dlatego też zaczęliśmy budowę Klubu Trójki, do którego Cię zapraszam. Oglądnij uważnie filmy, które przygotowałem, ponieważ to co zobaczysz i usłyszysz, może zmienić Twoje życie.

Może się okazać, że za 2-3 lata dzięki temu, że oglądnąłeś nagranie z tego szkolenia, oraz podjąłeś/aś właściwą decyzję, będziesz prawdziwym biznesmenem kawowym.

To nie żart, to się dzieje na prawdę.

Poznaj nasze osiągnięcia po 4 tygodniach intensywnego działania, oraz poznaj wizję firmy Rubicon, na najbliższe lata.

Nie wiem jak to wygląda u Ciebie, ale wiele osób mówi dzisiaj, po co mam się angażować w coś dodatkowego, przecież mam dobrą pracę,
nie brakuje mi na opłacenie rachunków, nie brakuje mi na jedzenie i stać mnie na fajne ciuchy.

Ale czy to jest wszystko o czym tak naprawdę marzysz?

A czy pomyślałeś kiedykolwiek o tym że:

Jeżeli ktoś Cię zatrudnił, to Cię również zwolni.
A im później to nastąpi, tym gorzej dla Ciebie, ponieważ każdego dnia jesteś starszy.

A wiesz kiedy to nastąpi ???

Wtedy, kiedy najmniej będziesz się tego spodziewał.
Wtedy, gdy najbardziej będziesz potrzebował tej pracy.

Nie wyssałem tego z palca,
to jest życie.

Zadbaj więc o to, aby kiedyś taka sytuacja,
nie była dla Ciebie strzałem w kolano.

 

Jeżeli chcesz budować swoją przyszłość mogę Ci w tym pomóc, ale nie myśl jednak, że będę Cię do czegoś przekonywał, bo jeżeli tego oczekujesz, to nie jest to biznes dla Ciebie, jeżeli nie rozumiesz jakie narzędzie za kilka minut, może być w Twoich rękach, jeżeli nie rozumiesz, że za kilka miesięcy możesz być w całkiem innym miejscu niż jesteś dzisiaj.

Musisz jednak w pierwszej kolejności dokonać rejestracji i wybrać  swój pakiet.

To jest jedyna możliwość, aby wystartować z dynamicznie rozwijającym się zespołem.

>>>>Wybieram Pakiet Premium<<<<

Zaraz po rejestracji skontaktuję się z Tobą.

Jeżeli chcesz ze mną porozmawiać na temat współpracy, zapraszam Cię do kontaktu, który znajdziesz w zakładce Kontakt.

Przekrocz z nami RUBICON !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *