Co Zrobiłeś Dziś, Aby Lepsze Było Jutro ???

Co Zrobiłeś Dziś, Aby Lepsze Było Jutro ???

Co Zrobiłeś Dziś, Aby Lepsze Było Jutro ???Cześć, w poprzednim wpisie pisałem o tym “Jak osiągnąć sukces” natomiast dzisiaj zapytam Cię o to: Co Zrobiłeś Dziś, Aby Lepsze Było Jutro, ponieważ wiele osób robi coś nowego i kręci się w kółko, nie osiągając zamierzonych wyników. Czy wiesz dlaczego tak jest ?? Sprawa jest prosta, te osoby robią wszystko po omacku, ponieważ przyczyn może być wiele:

Brak odpowiedniego mentora – Mentor jest to człowiek, który ma duże doświadczenie, oraz spore osiągnięcia w danym biznesie, człowiek który potrafi wskazać Ci właściwą drogę do sukcesu. Jeżeli nie masz jeszcze swojego mentora to najwyższy czas aby to zmienić, w przeciwnym razie dalej będziesz błądził, a po jakimś czasie się zniechęcisz i będziesz szukał kolejnego szczęścia w innej firmie, mówiąc o poprzedniej że jest do bani, ponieważ nic w niej nie zarobiłeś.

Planowanie dnia – Jeżeli nie zaplanujesz sobie odpowiednio swojego dnia, to będzie Ci brakowało na wszystko czasu. Siadając przed komputerem i zaglądając na Facebooka, staraj się robić z niego pożytek, a nie szukaj na nim sensacji które nie prowadzą do osiągnięcia celu, lecz do zabrania czasu, ponieważ sensacje wciągają i nieświadomie człowiek podąża od jednej do drugiej i tak ludzie tracą czas, który można zainwestować w to aby lepsze było jutro.

Słuchaj swojego lidera – jeżeli tego nie zrobisz, podejrzewam że nigdy sukcesu nie osiągniesz.

Mimo tego że jestem trochę przeziębiony i męczy mnie katar oraz kaszel, nagrałem dla Ciebie to video, abyś zobaczył jakie rzeczy robię aby lepsze było jutro.

Dziękuję Ci bardzo że czytasz mojego bloga, koniecznie skomentuj ten wpis, polub oraz udostępnij. Zapraszam Cię również do zapisania się na listę, a będę mógł Cię informować o każdy moim nowym wpisie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *