Co to jest webinar czyli prezentacja internetowa

Co to jest webinar czyli prezentacja internetowa.

Co to jest webinar czyli prezentacja internetowaWitam Cię w kolejnym moim wpisie W którym wytłumaczę Ci, co to jest webinar czyli prezentacja internetowa i po co się takie prezentacje robi:) Ale zanim zacznę wróćmy do mojego poprzedniego wpisu, w którym zapytałem Cię “Co Zrobiłeś Dziś, Aby Lepsze Było Jutro ???” więc mam nadzieję że zacząłeś odpowiednio planować swój czas, aby nie tracić go na zbędne rzeczy, które nie przynoszą żadnych korzyści, w drodze do osiągnięcia Twojego sukcesu.

Co to jest webinar ?

Webinar to nic innego jak prezentacja internetowa prowadzona on-line. Dla wielu osób, które nie miały okazji działać w marketingu sieciowym, lub innych projektach, które są prowadzone przy pomocy internetu, słowo webinar, jest niezrozumiałe, a znaczy ono dokładnie to samo co: prezentacja lub konferencja internetowa. Jeżeli twój znajomy zaprasza Cię na taki webinar – prezentację internetową, to nie obawiaj się że ktoś będzie Cię tam oglądał przez kamerkę, nic z tych rzeczy. Webinar daje Ci możliwość zobaczenia i poznania produktu jaki firma oferuje.

Webinar daje również możliwość zobaczenia możliwości biznesowych itd. Obecność na takim webinarze czyli prezentacji internetowej, nie jest do niczego zobowiązująca, jest ona tylko robiona za pomocą internetu aby dotrzeć jednorazowo do dużej grupy osób znajdujących się w odległych rejonach Polski a nawet całego świata. A więc zamiast jechać np. 200 km aby zaprezentować produkt firmy z którą współpracuję, robimy to za pomocą takich właśnie webinarów.

Webinar służy również do tego, aby przeprowadzić szkolenie na żywo, dla swojego Teamu. A więc zamiast tracić czas i pieniądze, aby dotrzeć do każdego znajomego z prezentacją Twojego biznesu, wystarczy że zaprosisz Swoich znajomych na taki właśnie webinar.  Webinar to część systemu, który oszczędza Twój czas i pieniądze w marketingu sieciowym. Aby zaprezentować Twój produkt lub biznes, zapraszasz na taką prezentację znajomych, aby im to pokazać.

Więcej nt. webinaru dowiesz się z video, które nagrałem dla Ciebie 🙂

Dziękuję że czytasz mojego bloga, koniecznie skomentuj ten wpis poniżej. Jeżeli jeszcze nie zapisałeś/aś się na moją listę zrób to koniecznie TUTAJ, aby mógł Cię informować o kolejnych wpisach. Zapisując się na moją listę otrzymasz świetny prezent, na podany adres e-mail podany podczas zapisu na listę.

Pozdrawiam, Jacek Stanek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *