Prawo wdzięczności – dziękuję za wszystko !!!

Prawo wdzięczności – dziękuję za wszystko !!

OLYMPUS DIGITAL CAMERACześć,w poprzednim wpisie pisałem o tym “Co to jest webinar” a więc myślę że jeżeli teraz na taki Cię będę zapraszał, nie będziesz szukał wymówek jak poprzednim razem, natomiast dzisiaj postanowiłem przybliżyć Ci bardzo ważny temat związany z prawem wdzięczności czyli dziękowaniem za wszystko, dokładnie za wszystko, ponieważ tak działa prawo przyciągania że im więcej dziękujesz oraz więcej czynisz dobrego, tym więcej dobrego od Boga i Wszechświata otrzymujesz.

Nie wiem jak ty, ale ja mocno wierzę w prawo przyciągania, dlatego od pewnego czasu dziękuję za wszystko, nawet za najdrobniejsze rzeczy które mam oraz za te które chciałbym mieć. Prawo wdzięczności ma niezbadaną moc i dziękując za wszystko, przyciągamy do siebie same pozytywne rzeczy.

Ja dzisiaj dziękuję np. za to że nagrałem dla Ciebie to video, dziękuję za to że oglądasz to video, dziękuję za to że w ten sposób mogę przekazać Tobie wartość, dziękuję za zdrową rodzinę, za to że żona mnie kocha, dziękuję za przyjaciół, którzy mnie otaczają. To co robisz dziś, to za co dziękujesz, to kim się otaczasz, to o czym myślisz,odzwierciedli się w Twoim życiu już w niedługim czasie, ponieważ tak działa prawo przyciągania, ale musisz też wiedzieć, że aby tak się stało nie możesz myśleć o negatywnych rzeczach, ponieważ problemy każdego spotykają, ale problemy są po to aby je rozwiązywać a nie zadręczać się nimi.

Prawo wdzięczności ma niesamowitą siłę przyciągania i niezależnie od tego czy ty tego chcesz czy nie, to o czym myślisz dzisiaj z dużą intensywnością, w niedługim czasie stanie się rzeczywistością.

Więcej na temat prawa wdzięczności oraz prawa przyciągania dowiesz się z video, które nagrałem specjalnie dla Ciebie 🙂

Jeżeli nie wierzysz w prawo przyciągania, koniecznie zrób sobie kilkudniowy test, ale musi być wykonany rzetelnie przez minimum 10dni. W tym okresie dziękuj za wszystko, nawet za to co chciał byś w najbliższym czasie osiągnąć, a zobaczysz że tak się stanie – warunek jest jeden: Nie Wolno Ci W Tym Czasie Myśleć O Negatywnych Rzeczach, Nie Wolno Ci Narzekać I Najlepiej Nie Spotykaj Się Z Takimi Osobami Które Ściągają Cię W Dół.

Dziękuję Ci za to że przeczytałeś ten wpis do końca, koniecznie poniżej skomentuj, polub oraz udostępnij, aby zarazić większą ilość ludzi pozytywną energią, to będzie początek Twojego testu i pamiętaj DZIĘKUJ ZA WSZYSTKO !!!!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *