Czy marketing robiony przy użyciu internetu jest lepszy od marketingu tradycyjnego

Czy marketing robiony przy użyciu internetu jest lepszy od marketingu tradycyjnego?

Czy marketing robiony przy użyciu internetu jest lepszy od marketingu tradycyjnegoJuż wiele razy dawałem dowód na to że marketing robiony przy użyciu internetu ma niesamowitą przewagę nad marketingiem tradycyjnym. Jeżeli dołączymy do tego wszystkiego system, oraz będziemy nagrywać krótkie filmy z poradami, to po pewnym czasie nasz zbudowany automat, wykona za nas 90% pracy. Czy też tak chcesz ???

Cześć,

Ostatnie dni miałem bardzo pracowite, ale wszystkie spotkania, szkolenia i prowadzone webinary, kolejny raz dały dowód na to, że jednak marketing robiony przy użyciu internetu to niesamowita dźwignia. Nie powiem że na początku było łatwo, ale wiem że było warto, ponieważ przychodzą takie dni jak dzisiaj, kiedy poprowadziłem świetny webinar, po którym byłem bardzo podekscytowany, ponieważ otrzymałem tuż po nim kilka telefonów z bardzo miłymi słowami, podziękowaniami itp.

Czy marketing robiony przy użyciu internetu jest lepszy od marketingu tradycyjnego

Zapytasz co takiego wyjątkowego robiłem ? Otóż nic wyjątkowego, ponieważ pokochałem to co robię a dzięki temu że staram się zawsze wszystko przedstawiać ludziom w taki sposób w jaki sam bym chciał usłyszeć,  ludzie to doceniają, oraz odwdzięczają się miłymi słowami.

 

Oczywistą rzeczą jest że jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził, bo zawsze w stadzie znajdzie się czarna owca, która chce człowieka wyprowadzić z równowagi, ale życie mnie nauczyło jednego, aby nie zwracać na te osoby szczególnej uwagi, aby się nie zarazić 🙂

Ok, nie będę już przeciągał, oglądnij jeszcze video, które nagrałem dla Ciebie, a jeżeli będziesz potrzebował wsparcia w swoim biznesie, wiesz gdzie mnie szukać 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *