Ucz się, praktykuj i tego samego ucz innych

Przepis na sukces to: Ucz się – działaj – nauczaj innych.

Ucz się, praktykuj i tego samego ucz innychWiele osób często mnie pyta, jak osiągnąć sukces, jak ja to zrobiłem że mimo krótkiego działania w marketingu internetowm, w dosyć krótkim czasie osiągnąłem duży sukces. Kiedyś takie samo pytanie zadałem mojemu mentorowi, on na to odpowiedział mi bardzo krótko i zwięźle i na temat.

Powiedział mi takie słowa:

– Ucz się,

– Działaj 

– Ucz tego samego innych ludzi.

 

Ważne jest również budowanie swojego wizerunku w sieci, oraz budowanie swojej własnej marki.

 

Zapytasz jak to zrobić ?

 

Najprostszym sposobem na zbudowanie wizerunku oraz marki, jest prowadzenie swojego autorskiego bloga, którego oczywiście trzeba promować w odpowiednich miejscach na facebooku, portalach społecznościowych, G+, aby dowiedziała się o nim jak największa liczba osób.
Komentuj artykuły na blogach podobnych tematycznie, tym sposobem również ściągniesz ruch na swojego bloga, jeżeli tylko Twoje komentarze będą wartościowe.
Buduj swoją darmową listę kontaktów, generując jak największy ruch na swojego bloga.

 

Jeżeli na swoim blogu, będziesz umieszczał dużo wartości, to ruch na nim będzie coraz większy, ponieważ będzie przykuwał uwagę czytelników, którzy chętnie będą powracać do Twoich nowych artykułów, jeżeli będziesz ich o tym informował.

  Po pewnym czasie, wiele z tych osób, które na początku tylko czytały artykuły na Twoim blogu, zostanie Twoimi klientami lub partnerami biznesowymi.

A więc jeszcze raz powtórzę regułę na Twój sukces

Ucz się, działaj i nauczaj innych !!!

Jeżeli chcesz uczestniczyć w moich bezpłatnych szkoleniach, zarejestruj się już TERAZ

Ucz się, praktykuj i tego samego ucz innych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *