Czy masz czas na to, aby pracować ponad 40 lat do emerytury ?

Czy masz czas na to, aby pracować ponad 40 lat do emerytury ?

Czy masz czas na to, aby pracować ponad 40 lat do emerytury ?Cześć, wczoraj pisałem o tym jak ważna jest wiara w siebie oraz doskonalenie umiejętności. Dzisiaj natomiast poruszę temat, który ruszy nie jedną osobę. Zgodzisz się ze mną, że wiele osób na chwilę obecną żyje od pierwszego do pierwszego i z tego powodu większość ludzi chciała by więcej zarabiać, więc takie osoby szukają dodatkowych możliwości. Bardzo często robią to przeglądając internet.

Często osoby interesują się e-marketingiem lub programami partnerskimi, szukają szybkiego i łatwego sposobu na zarobienie pieniędzy. Kiedy już taka osoba trafi do nas, to po przedstawieniu możliwości jakie daje marketing sieciowy, osoba zaczyna szukać wymówek typu:
– nie mam czasu,

– to mi się nie uda,

– nie potrafię,

– nie lubię sprzedawać,

– nie nadaję się do tego

Czy te wymówki coś Tobie przypominają ???


Do cholery weź się w garść i odpowiedz na pytanie:

Czy stać Cię na to aby “Zapiepszać” ponad 40 lat do emerytury, a nie stać Cię na to aby zaangażować się mocniej przez kilka lat i wypracować sobie przedwczesną prawdziwą emeryturę a nie państwową Jałmużnę ?

Czy masz swoje marzenia?

Czy masz swoje cele?

Jeżeli tak to podnieś wreszcie swoje 4 litery i bierz się do pracy, która w krótkim czasie stanie się Twoją pasją. Zapracuj na swoją emeryturę samodzielnie a nie licz na to że państwo Ci coś da.

Jak umiesz liczyć to licz na siebie i swój Team !!!

A teraz zapraszam na film 🙂

skomentuj

One Reply to “Czy masz czas na to, aby pracować ponad 40 lat do emerytury ?”

  1. Dokładnie. Ja również w swojej głowie na początku stwarzałem sobie wymówki, które i tak naprawdę do niczego nie prowadzą. Dopóki nie wyjdzie się ze strefy komfortu, to tak naprawdę nic się nie zmieni. Trzeba wziąć odpowiedzialność za swoje życie i robić to co robią nieliczni. Najpopularniejsze wymówki i jak sobie z nimi radzić opisałem tutaj https://majewskisebastian.pl/?p=60

    Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *