Planuj dokładnie swój dzień i działaj na 100% swoich możliwości

Planuj dokładnie swój dzień i działaj na 100% swoich możliwości !!!

Planuj dokładnie swój dzień i działaj na 100% swoich możliwości !!!Witaj w kolejnym wpisie 🙂 Wczoraj wybrałem temat, który poruszył wiele osób a jeszcze bardziej tych, którzy oglądnęli video, unoszące się po sieci, już od godzin południowych. Dzisiaj tak na szybkacza, chcę Ci dać dobrą radę, w podziękowaniu za to że odwiedzasz mojego bloga. Dzisiejszy tytuł nie jest przypadkowy, ponieważ zrodził się zaraz po tym jak się przebudziłem. Wstałem pół godziny wcześniej, ponieważ dzisiaj mam zaplanowany wyjazd, więc cały dzień będę w trasie, więc zgodnie z moim kalendarzem pierwszą rzecz którą mam zaplanowaną to nagranie video i napisanie tego posta. Jeżeli już podejmuję wyzwanie, to się zawsze się z niego wywiązuję, ponieważ jest to obietnica, którą sam sobie złożyłem, a dzięki temu że jestem zdeterminowany oraz konsekwentny, osiągam nie przeciętne wyniki.

Widzisz teraz piszę ten wpis, a video właśnie przesyła się na YT. Zawsze odpowiednio zaplanuj swoje działania tak, aby tracić jak najmniej swojego cennego czasu, który możesz poświęcić na swoje hobby lub rozrywkę z rodziną.

Dobra rada dla Ciebie:

Zawsze pracuj z kalendarzem, w którym zapisujesz priorytety:

– bardzo ważne,

– mniej ważne 

– mało ważne

Do bardzo ważnych zaliczamy zadania, które danego dnia musimy wykonać “OBOWIĄZKOWO” – nie ma że boli, to musi być wykonane, tutaj musisz właśnie dać 100% z siebie, nie 80, nie 90 ale pełne 100%.

Mniej ważne to takie które trzeba wykonać, ale nie muszą być zrobione w pierwszej kolejności, ale również trzeba je wykonać na 100%.

Na końcu wykonuj zadania, które są mało ważne. Są to zadania, które nie mają wielkiego wpływu na dalsze Twoje życie, i tutaj również wstawiam słowo “ALE”, ponieważ jedyna rzecz, która zwalnia Cię od wykonania zadań mało ważnych: to brak czasu na ich realizację. Zadania mało ważne, też mają pewną wagę i jeżeli nie wykonasz ich dzisiaj, to będziesz musiał je wykonać jutro lub po jutrze, a wtedy może się okazać że będziesz miał prawdziwy kocioł.

Takim właśnie bardzo ważnym priorytetem jest dla mnie 90-cio dniowe wyzwanie, dlatego zaraz z rana je nagrałem, aby nie zostawiać na później, ponieważ nie chciał bym zrobić przykrości Tobie oraz samemu sobie. Teraz już nie muszę się obawiać, że nie zdążę go opublikować przed północą.

A więc – szybciutko, króciutko i na temat.

Zapraszam Cię do przeprowadzenia testu 30-dniowego, który na prawdę może odmienić Twoje życie. Test polega na zmianie nawyków, porzuceniu tego co ma negatywny wpływ na nasze życie.

Więcej dowiesz się oglądając video, a ja lecę bo dużo kilometrów mam do przejechania, a wieczorem jestem umówiony z przyjaciółmi, więc nie mogę się spóźnić.  “CIAO”

Czujesz to że działając z kalendarzem, możesz wykonać dużo więcej pracy, w dużo krótszym czasie. Cała operacja czyli: nagranie video, wrzucenie na YT, wykonanie tego wpisu na blogu, zajęło mi całe 27 minut, popijając moją ulubioną poranną kawę.

Czy to długo ??? Oceń sam !!!

Planuj dokładnie swój dzień i działaj na 100% swoich możliwości

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *