Jak Cię widzą, tak Ci płacą

Kiedy 9 lat temu zaczynałem swoją przygodę z marketingiem sieciowym, nie miałem pojęcia o tym. Że chcąc go budować profesjonalnie przez internet, muszę posiąść nowe umiejętności, których nie posiadałem.

Jednak to się opłaciło.

Dziś nie mam wyzwań, z którymi mierzy się dziś większość osób, których tak naprawdę dzisiaj nikt nie uczy… że kluczem do tego, aby ludzie chcieli z nami rozmawiać, jest zbudowanie swojego prawdziwego wizerunku i marki osobistej.

Oczywiście ważnym elementem jest to, z jaką firmą współpracujemy, jaki jest produkt firmy, jaki problem rozwiązuje produkt. Jednak to człowiek podejmujący decyzję o współpracy musi w pierwszej kolejności zaufać Tobie.

Dlatego dziś podzielę się z Tobą tym:

  • Jak właściwie zbudować rozpoznawalną markę
  • Co musi się wydarzyć, zanim osoba powie TAK
  • Jak i co publikować, w swoich Social Mediach, a czego unikać jak ognia
  • Co spowodowało u mnie ekspresowy wzrost biznesu
  • Jak możesz to wykorzystać u siebie

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, dlaczego jedni odnoszą sukcesy w MLM, a inni nie?

Odpowiedź jest bardzo prosta.

Ludzie, którzy odnoszą sukcesy w tej branży, postawili na budowanie swojej marki i wizerunku. Tym bardziej jest to ważne, gdy chcemy odnieść sukces, działając online.

Oczywiście wszystko to omówiłem w nagraniu poniżej i zachęcam Cię do zapoznania się z nim, bo jest tam samo gęste. Jednak zanim do tego przejdziesz, chcę abyś wiedział/a, że taki wizerunek można zbudować. Nawet, jeżeli dzis jeszcze tego nie robisz.

Oczywiście jest na to wiele sposobów

Możesz go budować tylko w Social Mediach, jednak zastanów się, co stanie się w przypadku, jeżeli z czymś podpadniesz na danej platformie? Budzisz się z ręką w nocniku.

Tak też się stało u mojego dobrego znajomego dokładnie wczoraj. Pisze nowy wpis na Facebooku, a tu pyk i nie ma dostępu. A na mailu wiadomość, że strona została wyłączona, ponieważ złamał zasady.

Co najciekawsze, on nie ma pojęcia jakie zasady, bo kompletnie nic kontrowersyjnego nie publikował.

Czyli podsumowując, z dnia na dzień pozbył się kontaktów, pozbył się wartości, które publikował. Pozbył się również możliwości budowania swojego biznesu, przy użyciu tej oto platformy.

Na szczęście kiedyś mnie posłuchał i największą wartość ma na swoim blogu. Większość kontaktów, które były zainteresowane jego działaniem ma na liście mailowej…

Tak, na całe szczęście wcześniej się zabezpieczył, więc to co się wydarzyło wczoraj, nie było dla niego zbyt bolesne, a z pewnością nie będzie to miało większego wpływu na jego biznes.

Teraz zapraszam Cię do całego nagrania, w którym dokładnie tłumaczę, jak się przed takimi sytuacjami zabezpieczyć i jak mogę Ci w tym pomóc.

Jeżeli uznasz, że materiał był dla Ciebie wartościowy, podziel się tym w komentarzu poniżej. A jeżeli chcesz ze mną porozmawiać o tym, jak mogę Ci pomóc, wypełnij ankietę poniżej.

Twój OnlineMentor Jacek Stanek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *