Jak i gdzie pozyskiwać właściwe osoby do marketingu Sieciowego MLM

Witam Cię w kolejnym wpisie na moim blogu. Tydzień temu rozmawialiśmy o tym, Jak we właściwy sposób informować ludzi o Marketingu Sieciowym MLM, natomiast dziś powiem Ci, jak i gdzie pozyskiwać właściwe osoby do marketingu Sieciowego MLM, bo jest to najczęściej zadawane pytanie przez moich partnerów biznesowych, oraz przez osoby, które postanowiły się uczyć tego biznesu na poważnie.

A więc do rzeczy.

Tutaj pewnie poczujesz pewien niesmak, ponieważ nigdy do końca nie wiemy, czy dana osoba będzie tą właściwą, jednak możemy sobie obrać odpowiedni target osób, które mogą być potencjalnie zainteresowane tym, co mamy im do przekazania.

I tutaj znowu pojawia się pewien haczyk, ponieważ zapraszając do współpracy osobę, która niegdyś miała dobre rezultaty w innym projekcie, może okazać się, że współpracując z nami, ta osoba nie zrobi nic nadzwyczajnego, mimo tego, że nam się wydawało, że to będzie ta właściwa osoba…

Zdarza się, że osoba mówi do Ciebie: jeszcze zobaczysz jakim ja jestem liderem… i co? i nic… bo często takie osoby podejmują tylko decyzję o rejestracji w Twojej strukturze, jednak nie podejmują decyzji o działaniu, która jest kluczowa, aby odnieść sukces w każdym biznesie.

Dlatego nie da się konkretnie sprecyzować, która osoba będzie tą idealną, tą właściwą, która zacznie działać, jednak wiem, że najczęściej podejmują działanie osoby, które stosują samorozwój, osoby, które mają wielkie marzenia i zamieniają je na cele do zrealizowania.

Oczywiście uważam, że właściwe osoby, to osoby otwarte na nowe doświadczenia, na nowe przygody, nowe znajomości i wcale nie neguję tutaj osób, które dziś pracują na etacie, ponieważ mam w swojej organizacji mnóstwo takich osób, jednak muszą być to osoby, które są dziś gotowe opuścić swoją strefę komfortu i mające gorące pragnienie zmiany swojego życia na lepsze…

Czym więc ja się kieruję szukając właściwych osób do współpracy?

Zawsze, ale to zawsze szukam osób, które mają wielkie marzenia, szukam osób, które nie szukają motywacji, tylko takich, które szukają inspiracji… Może brzmi to teraz dla Ciebie, że hasło typu mieć wielkie marzenia jest trochę wyświechtane… jednak to osoby z wielkimi marzeniami oraz z wielkim pragnieniem zmiany swojego życia, są właśnie właściwymi osobami do współpracy.

Sam jestem typem człowieka, który ma ogromne marzenia, które zapisuję na papierze i zamieniam w cele do zrealizowania… bo tylko marzenia zamienione na cele jesteśmy w stanie zrealizować i nie mówię tu o marzeniach typu – moim marzeniem jest wyjechać na zasłużony urlop, bo tego może dokonać niemalże każdy człowiek, mam na myśli marzenia typu – zbuduję piękny dom z basenem, – kupię samochód za 800 000zł, – pojadę w podróż do okoła świata z moją żoną itd.

Dlatego, kiedy rozmawiam z nową osobą, pytam ją o jej marzenia i po krótkiej chwili wiem, czy to jest właściwa osoba do współpracy… więc Ty również teraz zadaj sobie to samo pytanie i jeżeli się okaże, że zaczniesz się zastanawiać nad tym, co tak na prawdę jest Twoim wielkim marzeniem, to zacznij od tego pracę nad sobą samym, bo jak możesz zadać komuś takie pytanie, skoro nie zadajesz go samemu sobie…

Więc wszystko zaczyna się od wielkich marzeń!

Niegdyś w 2005 roku dopadła mnie choroba, przestałem chodzić na nogi i wtedy pojawiło się u mnie tylko jedno marzenie – powrócić do zdrowia i samodzielnie chodzić ponownie bez pomocy innych osób. I wiesz co? Spełniło się <3 Proces powrotu do stanu jak to często mówię – “stanu używalności” trwał aż 3,5 roku, jednak kiedy zacząłem ponownie normalnie funkcjonować, w mojej głowie pojawiły się setki nowych marzeń, które były i są moim motorem napędowym, są moim paliwem do działania na dużą skalę i przy okazji z uśmiechem na twarzy.

A więc podsumowując, zawsze szukam osób z wielkimi marzeniami, szukam osób, które chcą czegoś więcej od życia, osób, które dbają o swój rozwój osobisty, ponieważ z takimi osobami można zbudować fantastyczne arcydzieło… ponieważ są to osoby, które nie poddają się przy pierwszej pojawiającej się przeszkodzie, tylko szukają rozwiązań, jak tą przeszkodę ominąć.

Więc moja indywidualna opinia w tym temacie jest taka, że nie ma dokładnej reguły, jaka osoba będzie tą nadającą się do współpracy, jednak jest pewne, że musi to być osoba z marzeniami i kiedy zadamy jej pytanie o jej marzenia, to bez chwili zastanowienia zacznie o nich mówić z ogromną pasją i radością… może brzmi to trochę dziwnie, jednak tylko osoby z wielkimi marzeniami zmieniają ten świat na lepszy <3

Mówię o tym wszystkim, jako praktyk budowania biznesu sieciowego, który ma ponadprzeciętne rezultaty, ponieważ w ciągu ostatnich 7 lat, wprowadziłem osobiście do różnych projektów ponad 208 osób i wszystkie osoby które miały i mają wielkie marzenia, są w moim zespole do dziś i systematycznie kroczek po kroczku pną się w górę, realizując po drodze swoje większe i mniejsze marzenia.

Kończąc dzisiejszy wpis, zachęcam Cię do pozostawienia komentarza, a jeżeli szukasz osoby, która Cię poprowadzi za rękę w Marketingu sieciowym, to wypełnij poniżej ankietę, abym mógł się z Tobą skontaktować.

A jeżeli ktoś by mi dzisiaj powiedział, że biznes można budować ze znajomymi, których znamy od lat, a nawet od dziecka, to jest to fałsz, bo prawdziwy biznes zbudujesz z ludźmi, których jeszcze dzisiaj nie znasz… o tym więcej mówię w przygotowanym video…

Bo jak zawsze przygotowałem dla Ciebie video, które nagrałem podczas spaceru po pięknej plaży wzdłuż naszego pięknego Bałtyku i wiesz co, to nagranie robiłem mając w głowie jedno z moich wielkich marzeń, a jest nim – Pomaganie ludziom na dużą skalę i to się właśnie realizuje <3

Pozdrawiam Cię i z góry dziękuję za komentarz na moim blogu oraz na moim kanale Youtube.

2 Replies to “Jak i gdzie pozyskiwać właściwe osoby do marketingu Sieciowego MLM”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *