Jak we właściwy sposób informować ludzi o Marketingu Sieciowym MLM

Witam Cię w kolejnym wpisie na moim blogu, w którym dam Ci kolejną wskazówkę do osiągnięcia sukcesu w tej wspaniałej branży. Dzisiejsza wskazówka jest kontynuacją poprzedniego wpisu, w którym dałem Ci pierwszy tip, który jest niezbędnym krokiem do budowania sukcesu w Marketingu Sieciowym, a było to budowanie listy kontaktów, więc jeżeli jeszcze nie zapoznałeś się z tym wpisem, wróć do niego teraz, (klikając TUTAJ), aby podążać krok po kroku do sukcesu sprawdzoną i właściwą drogą.

Ok, jeżeli mamy już listę kontaktów, którą należy systematycznie powiększać, kolejnym krokiem jest informowanie ludzi o tym, czym się zajmujemy i jak możemy im pomóc.

Zapraszanie do współpracy w Marketingu Sieciowym, to jedna z największych bolączek ludzi na całym świecie… skąd to wiem?

Bo sam to przerobiłem i miałem dokładnie takie same bolączki, nie potrafiłem z ludźmi rozmawiać, nie wiedziałem jak im przekazać informacje o Marketingu Sieciowym.

Często na początku tej drogi szukamy magicznych sposobów na to, aby kogoś przekonać do współpracy, szukamy różnych pomysłów, skryptów itp. a tutaj zawsze wygrywa prostota i pozostanie prawdziwym sobą…

Dlatego często zadaję pytanie osobom, które zaczynają działanie w branży Marketingu Sieciowego: Czy potrafisz zaprosić kogoś na kawę, lub polecić dobry film w kinie, albo pochwalić się, że w jakimś sklepie kupiłeś coś fajnego, czy nawet na mega promocji?

I jeżeli to potrafisz zrobić, to muszę Ci powiedzieć, że potrafisz również budować ten biznes i nie potrzebujesz mieć skryptów czy innych pomocy naukowych, aby we właściwy sposób poinformować ludzi o świetnej możliwości biznesowej, ponieważ marketing sieciowy nie różni się niczym innym od tego, co niemalże robimy na co dzień, a najlepszą formą promocji produktu czy usługi, jest rekomendacja znajomego…

Więc teraz powiem Ci jak ja przekazuję informację o możliwości biznesowej ludziom z mojej listy kontaktów.

Mówię to z poziomu osoby doświadczonej, ponieważ w branży Marketingu Sieciowego działam już ponad 7 lat i w tym czasie do różnych projektów, w których w tym czasie miałem okazję działać, osobiście zarekomendowałem ponad 200 osób, nie licząc innych sprzedaży, które wygenerowałem przy użyciu internetu… i nie piszę tego po to, aby Ci się chwalić, tylko po to, abyś wiedział, że wiedzę którą Tobie przekazuję nie jest tylko wiedzą wyczytaną z książek, czy też wiedzą zdobytą na szkoleniach, tylko jest to wiedza, którą sam stosuję i dzięki niej mam takie, a nie inne rezultaty…

Przez pierwsze ponad 2 lata moich działań w Marketingu Sieciowym, nie miałem prawie żadnych rezultatów, aż do momentu, gdy maksymalnie uprościłem działanie w tym biznesie i przestałem przekonywać, czy też namawiać ludzi do mojego biznesu, a zacząłem ich najzwyczajniej informować….

Oczywiście część mojego sukcesu zawdzięczam osobom, od których się nauczyłem profesjonalnego działania, jednak większą część sukcesu zawdzięczam sobie, bo zacząłem robić to, czego się od nich nauczyłem.

A więc jak wygląda mój schemat zaproszenia?

Kiedy dzwonię lub piszę do osoby na messenger, w pierwszej kolejności zadaję proste pytanie: “Co dobrego u Ciebie słychać?”

Kiedy osoba mi odpowie, często to ona pyta co u mnie słychać i wtedy mówię, że wszystko w porządku i nawet dobrze, że pyta, ponieważ dołączyłem do ciekawego projektu i nie byłbym sobą gdybym jej o tym nie wspomniał, aby kiedyś mi nie powiedziała, że miałem coś tak fantastycznego w ręku i jej o tym nie powiedziałem…

Jeżeli osoba nie zapyta co u mnie, to sam mówię do niej: Właściwie to dzwonię do Ciebie, ponieważ rozwijam świetny projekt… nie mam pojęcia czy to będzie coś dla Ciebie, tylko powiedz mi czy jesteś otwarty na poznawanie ciekawych rozwiązań, które mogą Ci dać więcej pieniędzy i czasu na realizację Twoich marzeń?

Czy widzisz w tym prostotę?

Tak, prostota w tym biznesie to podstawa, bo jeżeli jest coś dla ludzi proste i przejrzyste, nie jest podejrzane i o to chodzi, bo ten biznes to biznes duplikacji, więc im bardziej prostsze działania, tym łatwiej go zduplikować. Dlatego podczas rozmowy, musisz pozostać w 100% sobą.

Nie namawiaj, nie przekonuj, nie naciągaj, nie mów że to najlepszy biznes pod słońcem, tylko przekaż informację i wskaż osobie miejsce, gdzie może zapoznać się z wszelkimi informacjami o projekcie.

Ja do tego celu wykorzystuję nagraną prezentację, którą mam na Youtube, a jeszcze częściej wykorzystuję sprawdzoną i działającą u mnie i mojego zespołu metodę D.O.M. o której tutaj nie będę pisał, ponieważ jest to strategia, którą działam z moim zespołem i Ty również możesz mieć do niej dostęp, jednak o tym możemy porozmawiać jak będziesz zainteresowany, a wystarczy, że wypełnisz ankietę, którą znajdziesz TUTAJ a ja się do Ciebie odezwę i niezobowiązująco porozmawiamy, jak mogę Ci w tej kwestii pomóc.

Więcej przykładów ze schematami rozmów znajdziesz w filmie poniżej, ponieważ jestem przekonany, że łatwiej jest przekazać to jak zapraszać, kiedy słyszymy, jak robi to ktoś inny.

Zanim więc przejdziesz do tego video, zostaw poniżej komentarz, jeżeli uważasz, że ten materiał był dla Ciebie pomocny i wartościowy, oraz oczekuj kolejnych wpisów na moim blogu, które publikuję systematycznie w każdy poniedziałek.

Cieszę się, że wytrwałeś/aś do końca tego wpisu i nie pozostawiaj tej wiedzy obojętnie, tylko zastosuj ją u siebie, jeżeli tylko chcesz zmienić swoje życie na lepsze.

Pozdrawiam Cię – Twój OnlineMentor – Jacek Stanek

6 Replies to “Jak we właściwy sposób informować ludzi o Marketingu Sieciowym MLM”

  1. Super Jacku doskonały pomysł i rada. Jak się uczyć to od najlepszych czyli od Ciebie . kazdemu polecam serdecznie. Pozdrawiam.

    1. Dziękuję Ela za te słowa <3 Moja życiowa misja to pomaganie ludziom osiągać lepsze rezultaty w networku i świetnie się w tym realizuję, wykonując swoją pasję z otwartym sercem <3 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *