Jak ustawić kolejkę wiadomości Follow up – GVO

Jak ustawić kolejkę wiadomości Follow up – GVO

Jak ustawić kolejkę wiadomości Follow up - GVO Cześć, Witam Cię w kolejnym wpisie.Na samym początku pragnę Ci gorąco podziękować za to, że czytasz mojego bloga. W poprzednim wpisie pokazałem Ci Dlaczego warto nagrywać video, dzisiaj natomiast dowiesz się  Jak ustawić kolejkę wiadomości Follow up, w autoresponderze GVO.

Autoresponder to Twój najtańszy pracownik, który będzie wykonywał (duplikował) za Ciebie pracę, którą wykonasz tylko raz. Ustawiając kolejkę wiadomości Follow up, autoresponder będzie je wysyłał zgodnie z ustawionym harmonogramem, który sam ustalisz. Ja teraz może piję kawę, może śpię, może jestem na wczasach lub na basenie a autoresponder wysyła za mnie bez mojej wiedzy wiadomości do osób, które właśnie zapisały się na moją listę kontaktów. Czy to nie jest cudowne, że pracuje za Ciebie ktoś, kogo nie musisz pilnować i nie musisz mu płacić pensji.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, zobacz video, które nagrałem dla Ciebie.

Jeżeli chcesz mieć swojego pracownika czyli autoresponder, możesz go nabyć w kilku prostych krokach klikając TUTAJ.

W razie jakich kolwiek pytań wiesz gdzie mnie szukać, a jeżeli będziesz miał problem z autoresponderem, napisz do mnie a nagram dla Ciebie dodatkowe video instruktażowe.

Koniecznie skomentuj ten wpis poniżej !!! Dziękuję 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *