Marketing wirusowy – Dlaczego warto nagrywać video ?

Marketing wirusowy – Dlaczego warto nagrywać video ?

Marketing wirusowy - Dlaczego warto nagrywać video ?Cześć, na samym początku pragnę Ci gorąco podziękować za to, że czytasz mój dzisiejszy wpis. Ostatnio pisałem o tym jak ważna jest lista mailingowa , a dzisiaj opowiem Ci o tym, dlaczego warto nagrywać video, którym możesz dać wartość swoim przyszłym partnerom oraz klientom, a dodatkowo spotęgować możliwości dotarcia do nowych osób, tworząc w sieci marketing wirusowy.

Dlaczego warto nagrywać video ?

Nie wiele osób wie, że działając w marketingu sieciowym, przy pomocy internetu, bardzo ważną rzeczą jest nagrywanie video. Zapytasz mnie po co nagrywać video ? Otóż odpowiedź jest bardzo prosta, nagrywając video i publikując go w różnych mediach społecznościowych typu: youtube, facebook itp. możesz bardzo szybko spopularyzować swoją markę, ponieważ przyszły partner lub klient widzi z kim miał by współpracować, a ludzie bardzo chętnie współpracują lub kupują od osób, które znają, którym ufają i które polubią.

Kolejny powód dla którego warto jest nagrywać video.

Jeżeli nagrasz ciekawe video, które wniesie dużą wartość w życie osoby która je oglądnie, sprawi że ta osoba udostępni dalej Twoje video, polubi a nawet skomentuje, pomagając Tobie stworzyć pozytywnego wirusa, co jest bardzo ważne, więc nazywamy to marketingiem wirusowym.

Nagrywając video pokazujesz się jako praktyk.

Na pewno nieraz zauważyłeś osoby, które bez sensu rozsiewają po grupach na facebooku lub innych portalach społecznościowych linki z informacją o rzekomo ich świetnym biznesie. Czy myślisz że takie osoby zarabiają w swoich biznesach jakie kolwiek pieniądze ? Czy widziałeś aby takie osoby prowadziły blog lub nagrywały video ? Bo ja nie !

Więcej na temat dlaczego?, dowiesz się oglądając to video, które nagrałem specjalnie dla Ciebie.

Myślę że zrozumiałeś/aś dlaczego warto nagrywać video, które spowoduje to, że dotrzesz ze swoją ofertą do dużo większej liczby odbiorców, tworząc marketing wirusowy, pod warunkiem że video które nagrasz będzie ciekawe oraz da dużą wartość osobom, które będą to video oglądały.

Dziękuję bardzo że przeczytałeś/aś ten artykuł do końca, a jeżeli sądzisz że pomogłem nim rozwiązać Twój problem, koniecznie skomentuj poniżej.

Marketing wirusowy - Dlaczego warto nagrywać video ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *