Lista mailingowa to złoto internetu

Lista mailingowa to złoto internetu

Lista mailingowa to złoto internetuCześć witam Cię w kolejnym wpisie. Ostatnio pisałem o tym, że aby odnieść sukces w biznesie internetowym musisz mieć SYSTEM. Dzisiaj dowiesz się o kolejnym narzędziu bez którego nie zbudujesz dużego biznesu przy pomocy internetu, a jest nim lista mailingowa, często nazywana złotem internetu.

Wiele osób które zaczynają przygodę z marketingiem prowadzonym za pomocą internetu, a nawet osoby które działają już dłuższy czas, nie rozumie po co jest potrzebna lista mailingowa.

Lista mailingowa jest to nic innego jak lista Twoich przyszłych potencjalnych klientów lub partnerów biznesowych. Jeżeli nie budujesz listy mailingowej to możesz zapomnieć o tym że zrobisz duży biznes za pomocą internetu, ponieważ wygląda to tak jak byś miał sklep do którego nie przychodzą klienci.

A więc teraz powiem Ci co będzie Ci potrzebne aby zacząć budować listę mailingową.

W pierwszej kolejności będzie Ci potrzebny autoresponder, który będzie zapisywał  nowe osoby, które się na taką listę mailingową zapiszą. Taki autoresponder możesz znaleźć TUTAJ jest to autoresponder GVO. Służy on nie tylko do zapisywania potencjalnych klientów na Twoją listę ale również do wysyłania ofert, prezentów, e-booków itp. będzie to robił codziennie za Ciebie, nawet wtedy gdy Ty będziesz na wakacjach, wtedy gdy pijesz kawę a nawet wtedy kiedy smacznie śpisz. W tym samym czasie będzie również budował Twoją listę mailingową – czyli listę Twoich klientów.

Czy brzmi to ciekawie ??

Co byś powiedział jeżeli musiał byś codziennie wysłać ofertę do 500 osób indywidualnie ? Zajęło by Ci to kilka godzin, nawet stosując metodę kopiuj – wklej, ponieważ wysyłając z outlocka lub innego narzędzia do obsługi poczty elektronicznej, nie możesz tego metodą wyślij do wielu, ponieważ rozdasz swoje kontakty wszystkim osobom do których taką wiadomość wyślesz. Dla tego potrzebny Ci jest autoresponder, który po załadowaniu kolejki wiadomości będzie robił to za Ciebie w ustalonym przez Ciebie czasie.

Teraz zapraszam Cię do oglądnięcia video, jak stworzyć nową kampanię oraz formularz zapisu w GVO.

Myślę że zrozumiałeś dokładnie po co jest Ci potrzebna lista mailingowa nazywana złotem internetu. 

Już za kilka dni pokażę Ci jak ustawić kolejkę wiadomości, które autoresponder będzie wysyłał za Ciebie większość wiadomości do osób które zapisały się na Twoją listę mailingową.

Dziękuję że przeczytałeś ten wpis do końca i      Koniecznie Skomentuj To Poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *