Jak uzdrowić swoje finanse

????????????̇???????????? ????????????????????????̨???????????? ????????̨ ???????????? ???????????????????????? ????????????̇????????, ???????????????????????? ????????????́ ????????????????????????????????, ????̇???? ???????????? ???????????????????????????????????? ???????????? ???????????????? ???????????????????? ????????????????????????????????́, ???????? ???????????????????????? ????????????????????????????????????????, ????̇???? ???????? ???????????? czego się dzisiaj dowiesz, ???? ???????????????????????????????? ???????????????????????? ????????????????????????????́???? ???????????????????? ????????????̨ ????????????????????????. Tym razem postanowiłem zaprosić na wywiad wyjątkową osobę, jaką jest – Rafał Kucik. Człowiek z ogromnym sercem i pokorą, oraz otwartością na pomoc innym ludziom, a przedewszystkim – twórca szkoleń dotyczących Zarządzania własnymi finansami.

⚡Jak to mówi sam ks. Rafał Kucik: ℙ????????????ł????????ł???????? ???????????????????????????????? ????????????̇???????????????? ????ł????̨???????? ???????????????????????????????????? ???? ????̇????????????????, ????????????????????????????????̇ nie miałem żadnej edukacji finansowej, ???????? ????????????????́????????????ł???? ????????????̨ ????????????????́???????????????? ???? ????????????????????????, ????????????????????????????̨ ????????????????????????????????????̨… ????????????. ℤ???? ???????????????????????????? ???? ???? ????????????????????????????????????́???????? ????????????????????̨ł???????? ????????????????????????́ ???????????????????????????????? ???? ???????????????????? ????????????????????????????????????????????????????, ???????????????????? ???????? ???????????????? ???????????????????????????????? ???? ???????????????? ???????? ????????????????????́ ????????????????????????????ł????.

Zapytałem więc dzisiaj Rafała o jego historię, ponieważ to, że Rafał jest dzisiaj twórcą szkoleń “Zarządzania własnymi finansami” to nie przypadek, a chęć pomocy innym, ponieważ mimo tego że jest księdzem, popełnił w swoim życiu masę błędów, popadając w ogromne długi, które ściągnęły na niego wielu wierzycieli i komorników….

Dzisiaj Rafał jest już na ostatniej prostej do wyjścia ze swoich ogromnych długów, które kilka lat temu sięgnęły kwoty prawie 450 tysięcy złotych.

Na dzień dzisiejszy ponad połowa tego długu już została spłacona, pożegnał się z komornikami, prowadzi spokojne życie, jest dzisiaj świadomym inwestorem, dzięki czemu pomnaża swoje dochody, aby jak najszybciej pozbyć się swojego długu… i zdobytą wiedzą z zakresu edukacji finansowej dzieli się z innymi ludźmi, takimi jak Ty.

Być może i Ty nie radzisz sobie ze swoimi finansami, być może u Ciebie również miesiąc wydaje się dłuższy niż Twoje dochody, to ten materiał jest zdecydowanie dla Ciebie…

I wiesz co?

Nie będę dzisiaj streszczał tego czym podzielił się Rafał podczas wywiadu, który trwał ponad godzinę, tylko zachęcam Cię do tego, aby zobaczyć całe nagranie, póki jest umieszczone publicznie.

Pozdrawiam Cię serdecznie i jeżeli uznasz, że zabrałeś dla siebie wartość z tego materiału, koniecznie zostaw po sobie ślad w postaci komentarza tutaj lub pod nagraniem na Youtube.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *