Jak zrobić płatną reklamę na Facebooku

 Jak zrobić płatną reklamę na Facebooku  Jak zrobić płatną reklamę na Facebooku

Cześć, witam Cię w kolejnym wpisie. Jeżeli już działasz lub zaczynasz działać w e-marketingu, e-biznesie, marketingu sieciowym lub prowadzisz jaką kolwiek sprzedaż przy użyciu internetu, wcześniej lub później będziesz korzystał z płatnej reklamy na Facebooku. Również poprzednie moje wpisy będą dla Ciebie przydatne, jeżeli jesteś na początku przygody z biznesem internetowym.

Aby utworzyć płatną reklamę na Facebooku, będzie Ci potrzebny do tego celu FanPage, o którym już pisałem kilka dni temu. Będziesz potrzebował również stronę przechwytującą lub formularz zapisu zamieszczony na Twoim blogu. Możliwości jest kilka ale o tym opowiem Ci w kolejnych moich wpisach. Dzisiaj jednak pokażę Ci jak szybko dosłownie w kilku kliknięciach, stworzyć płatną reklamę na Facebooku, oraz trafić  z nią do konkretnie stargetowanej grupy osób.

Zapraszam więc do kolejnego video.

Jak już zdążyłeś/aś zauważyć nie jest to wcale takie trudne jak by się wydawało, rozumiem doskonale że pierwszy raz zawsze jest ciężko, ponieważ też kiedyś byłem na tym poziomie i nie wiedziałem gdzie kliknąć, aby coś z tego klikania wyszło, oprócz tego zajmowało mi to wiele godzin, w których przeżywałem prawdziwy horror. Dzisiaj jest to dla mnie jak bułka z masłem. Jeżeli jednak będziesz miał/a jakieś problemy wiesz gdzie mnie szukać, bo wystarczy że klikniesz TUTAJ, a zostaniesz przeniesiony do zakładki kontakt.

Dziękuję że przeczytałeś/aś ten wpis do końca, mam również nadzieję że po oglądnięciu mojego video, potrafisz stworzyć płatną reklamę na Facebooku.

Koniecznie zostaw ślad po sobie w postaci komentarza. Dziękuję 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *