Jak zrobić stronę przechwytującą w LeadPages

Jak zrobić stronę przechwytującą w LeadPages

Jak zrobić stronę przechwytującą w LeadPages Cześć, cieszę się że odwiedzasz mojego bloga. Ostatnie moje wpisy, to zbiór najważniejszych narzędzi, potrzebnych do prowadzenia e-biznesu, czyli do prowadzenia marketingu przy użyciu internetu. Dzisiaj pokażę Ci jak zrobić stronę przechwytującą, inaczej zwaną stroną lądowania.

Prowadzisz swój biznes w internecie?

Może Działasz w marketingu sieciowym? 

Albo Poszukujesz nowych ludzi do biznesu?

Jeżeli na które kolwiek  z tych pytań Twoja odpowiedź brzmi TAK, to znaczy że musisz posiadać swoją stronę przechwytującą oraz stronę z podziękowaniem za zapis na listę. Jeżeli nie masz jeszcze tych dwóch rzeczy, Twoi klienci uciekają bokiem, zamiast zatrzymać się u Ciebie i rozpocząć współpracę właśnie z Tobą.

Oczywiście aby Twoja strona przechwytująca przynosiła pożądany efekt, musisz do niej dołączyć kilka kolejnych narzędzi takich jak Autoresponder – czyli Twój automatyczny pracownik, który będzie utrzymywał relacje z Twoją listą adresową, wyśle za Ciebie wiadomości, nawet wtedy kiedy jesteś na wakacjach, w kinie lub na romantycznej kolacji z ukochaną osobą.

Zapraszam więc do filmu, z którego dowiesz się jak stworzyć swoją stronę przechwytującą oraz stronę z podziękowaniem.

Rozumiem że po przeczytaniu dzisiejszego wpisu, oraz oglądnięciu tego video, potrafisz już zrobić swoją stronę przechwytującą oraz stronę z podziękowaniem. Jeżeli jednak napotkasz po drodze problemy, zawsze mogę Ci pomóc, wystarczy że skontaktujesz się ze mną klikając zakładkę kontakt.

Jak zrobić stronę przechwytującą w LeadPages

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *