Może Ciebie też to kiedyś dotknęło

jaca3Dzisiaj chcę się podzielić z tobą ciekawą historią, bo być może będzie ona rozwiązaniem dla Ciebie oraz wielu innych osób.

Ponad tydzień temu odwiedził mnie znajomy i pierwsze słowa które padły z jego ust po wejściu do mojego domu były takie:

– Ty stary jak u Ciebie zaj….cie unosi się zapach kawy, a ja nie mogę jej pić, ponieważ za chwilę po wypiciu jednej filiżanki, mocno boli mnie żołądek, a tak uwielbiam smak i zapach kawy.

 

Powiedziałem więc do niego:

Zrobię Ci taką kawę po której na 100% nic Ci nie będzie dolegało 🙂
On na to – nie możliwe.

Zrobiłem po kawie, usiedliśmy i opowiedziałem mu swoją historię.

 

Miałem podobne objawy po wypiciu kawy, którą również uwielbiam i cały czas wcześniej myślałem, że jest to skutek uboczny po mojej chorobie, w trakcie której zjadłem ciężarówkę różnych leków, od których nabawiłem się nadżerek oraz wrzodów na żołądku.

 

Prawda jednak była inna, której pewnie bym nie poznał, gdyby nie moja przygoda z odchudzaniem, kiedy to odkryłem kawę pobudzającą metabolizm i już po tygodniu czasu pożegnałem swoje problemy z bólem żołądka.

 

Wtedy to zacząłem szukać przyczyny, dlaczego akurat po tej kawie nic mi nie dolega a po większości kaw, które kupowałem w sklepie pojawiały się problemy żołądkowe.

 

Okazuje się że większość dostępnych kaw na rynku zawiera bardzo duże ilości chemii w postaci aromatów i wzmacniaczy smaku, a w kawie mielonej często się zdarza że kawy jest tylko 40-50%, reszta to inne składniki, które nawet obok kawy nie leżały 🙁

 

Tak, też o tym wcześniej nie wiedziałem.

 

Kawa o której wspomniałem wcześniej – czyli ta na metabolizm cenowo była dosyć droga, ale bardzo dobrze wspomagała moje odchudzanie, więc kiedy osiągnąłem swój cel w odchudzaniu, zacząłem szukać innych alternatywnych rozwiązań, ponieważ już wiedziałem, że to co serwują nam tradycyjne spożywczaki to czysta trucizna.

 

I przeważnie tak bywa w życiu, że jeżeli czegoś szukamy to znajdujemy, a nawet samo do nas przychodzi.

 

Tak też się stało w tym przypadku.

 

W tym momencie, kiedy poszukiwałem dobrej kawy – a dokładnie chodziło o kawę klasy Premium, która ma gwarancję świeżości i jest to 100% kawy bez dodatków chemicznych, zadzwonił do mnie znajomy który właśnie opowiedział mi o sklepie internetowym, w którym można kupić świetną kawę – więc kupiłem i od tej pory piję tylko tą kawę, a problemy z żołądkiem przeszły do lamusa.

 

Dlaczego o tym piszę?

 

Ponieważ przed chwilą zadzwonił do mnie ten znajomy z podziękowaniami, że pije tą kawę i również pożegnał problemy żołądkowe, więc jestem pewien że większość dolegliwości, które pojawiają się po wypiciu małej czarnej, spowodowane są nie tyle kawą, a innymi dodatkami, które są dodawane do słabej jakości kawy.

 

Na koniec mogę powiedzieć tylko tyle, że dobra kawa wcale nie musi być droga, jeżeli kupimy ją bezpośrednio u producenta, a w tym przypadku tak jest i nawet wyślą za free 🙂

 

Jeżeli więc lubisz kawę, a masz podobne problemy koniecznie zacznij pić kawę najwyższej jakości, a nawet przyjmując gości w swoim domu lub biurze, często usłyszysz miłe słowa, że kawa jest wyjątkowo dobra 🙂

 

Jeżeli uznasz ten wpis za wartościowy, polub > skomentuj lub udostępnij, aby pomóc ludziom którzy mają podobny problem, a uwielbiają smak i zapach dobrej kawy 🙂

 

 

 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *