Nie szukaj swojego klienta w lesie lub na ulicy

Spread the love

Dzisiaj poruszę bardzo istotny temat, który często jest pomijany przez większość osób, nawet przez te, które już dłuższy czas działają w biznesie.

 

Najczęściej popełniają ten błąd firmy, które za wszelką cenę chcą pozyskać nowych klientów do swojej firmy i zatrudniają osobę do rozdawania ulotek na ulicy, ulotek które trafiają do przypadkowych osób.

Czy kiedyś otrzymałeś taką ulotkę?

 

Zadaj sobie pytanie czy oferta z ulotki była skierowana do Ciebie, czy ulotka po chwili wylądowała w koszu?

Najczęściej spotykamy się z drugą opcją.

Aby to zmienić, należy szczegółowo stworzyć avatar swojego idealnego klienta, lub partnera biznesowego, a  później stworzyć grupę docelową.

Gdy już to mamy zrobione, możemy precyzyjnie wysłać reklamę do osób, które potencjalnie będą zainteresowane naszą ofertą.

 

Nigdy na odwrót.

 

W taki sposób, możemy wyszukać naszych klientów, z dokładnością niemalże snajperską, a szczegóły poruszyłem w nagraniu poniżej do którego Cię teraz zapraszam.

Jeżeli ten artykuł pomógł rozwiązać Twój problem, lub naprowadził Cię na właściwą drogę, koniecznie podziel się swoją opinią w komentarzu.

 

P.S. Jeżeli chcesz otrzymywać pełną i skondensowaną wiedzę potrzebną do budowania biznesu online, zapisz się na najbliższy wtorkowy webinar klikając tutaj 

Pozdrawiam

Jacek Stanek

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *