Nie szukaj swojego klienta w lesie lub na ulicy

Dzisiaj poruszę bardzo istotny temat, który często jest pomijany przez większość osób, nawet przez te, które już dłuższy czas działają w biznesie.

 

Najczęściej popełniają ten błąd firmy, które za wszelką cenę chcą pozyskać nowych klientów do swojej firmy i zatrudniają osobę do rozdawania ulotek na ulicy, ulotek które trafiają do przypadkowych osób.

Czy kiedyś otrzymałeś taką ulotkę?

 

Zadaj sobie pytanie czy oferta z ulotki była skierowana do Ciebie, czy ulotka po chwili wylądowała w koszu?

Najczęściej spotykamy się z drugą opcją.

Aby to zmienić, należy szczegółowo stworzyć avatar swojego idealnego klienta, lub partnera biznesowego, a  później stworzyć grupę docelową.

Gdy już to mamy zrobione, możemy precyzyjnie wysłać reklamę do osób, które potencjalnie będą zainteresowane naszą ofertą.

 

Nigdy na odwrót.

 

W taki sposób, możemy wyszukać naszych klientów, z dokładnością niemalże snajperską, a szczegóły poruszyłem w nagraniu poniżej do którego Cię teraz zapraszam.

Jeżeli ten artykuł pomógł rozwiązać Twój problem, lub naprowadził Cię na właściwą drogę, koniecznie podziel się swoją opinią w komentarzu.

 

P.S. Jeżeli chcesz otrzymywać pełną i skondensowaną wiedzę potrzebną do budowania biznesu online, zapisz się na najbliższy wtorkowy webinar klikając tutaj 

Pozdrawiam

Jacek Stanek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *