Prawo przyciągania – The Secret

Prawo przyciągania – The Secret

Prawo przyciągania - The SecretCześć, nie wiem jak Ty, ale ja mocno wierzę w prawo przyciągania.

Jeżeli nie wierzysz w prawo przyciągania. Jeżeli myślisz inaczej, zrób sobie kilkunasto dniowy test, zmień swoje myśli i myśl tylko pozytywnie, nie narzekaj, nie marudź, dziękuj za wszystko nawet za najdrobniejsze rzeczy ale pamiętaj – efekty nie pojawią się po dwóch czy trzech dniach, jeżeli do tej pory lubiłeś często ponarzekać, na zmiany trzeba trochę czasu. Szajs który przyciągałeś do tej pory, musi się od Ciebie odkleić.

Ważne abyś podczas tego testu unikał narzekaczy i malkontentów, aby zła energia nie wydłużała tego procesu. Na początek polecam Ci film The Secret który znajdziesz TUTAJ. Jeżeli zmienisz swoje myśli i zaczniesz wierzyć w prawo przyciągania oraz w Twoim umyśle pojawią się same pozytywne myśli, Bóg i wszechświat da Ci wszystko czego pragniesz. Jeżeli jesteś chory, nie skupiaj się na chorobie, nie myśl o niej i nie wypowiadaj słów “Nie Chcę Być Chory” – użyj słów “Chcę Być Zdrowy” lub jeszcze lepiej użyj formy dziękczynnej – “Dziękuję Że Jestem Zdrowy”

Jak zwykle zapraszam do krótkiego video, które nagrywam specjalnie dla Ciebie.

Jeżeli czegoś bardzo pragniesz, myśl o tym nieustannie i rób wszystko w tym kierunku aby to osiągnąć, a Bóg i wszechświat da Ci to wszystko. Tak działa prawo przyciągania. Dąż do tego abyś każdego dnia był lepszą wersją siebie, nie próbuj być lepszym od kogoś, jeżeli widzisz na drodze świetny samochód jaki Ci się marzy, naucz się błogosławić osobę, która nim jedzie ponieważ najprawdopodobniej ciężko na niego zapracowała.

Dziękuję za to że czytasz mojego bloga. Zacznij swój test już dzisiaj i koniecznie skomentuj ten wpis poniżej oraz kliknij Lubię to !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *