Marketing sieciowy online czy tradycyjny

Marketing sieciowy online czy tradycyjny ???

Marketing sieciowy online czy tradycyjny

Witam Cię w kolejnym wpisie i na samym początku pragnę Ci gorąco podziękować za to że czytasz ten wpis. Myślę że znajdziesz w nim odpowiedź lub rozwiązanie na problemy jakie spotykają nas w Marketingu sieciowym MLM. A więc do rzeczy 🙂

Wiele osób z tradycyjnego marketingu sieciowego MLM czyli offline, twierdzi że nie można zbudować trwałej struktury przy użyciu internetu, twierdząc że marketing sieciowy to biznes oparty na relacjach – i mają rację bo tak naprawdę jest 🙂

W każdym biznesie dobre relacje są podstawowym czynnikiem wpływającym na to, czy osiągniemy w nim sukces czy też nie. Za pomocą internetu możemy zbudować relacje lepsze niż offline, ponieważ możemy spotykać się ze swoją grupą niemal że codziennie, używając do tego celu narzędzi internetowych. W realu jesteśmy mocno ograniczeni ponieważ nie możemy w jednym czasie spotkać się z osobami oddalonymi od siebie o kilkadziesiąt, a nawet o klika set kilometrów, na co bez problemu pozwala nam internet, i tutaj pojawia się bardzo duża przewaga nad marketingiem sieciowym offline.

Jak zwykle zapraszam Cię do krótkiego video 🙂

Kolejny plus dający przewagę nad tradycyjnym marketingiem są prezentacje on-line tak zwane “webinary”, ponieważ wystarczy że zadzwonię do znajomych, napiszę maila lub zamieszczę odpowiednią reklamę w odpowiednim miejscu i mogę przedstawić ofertę współpracy setkom osób jednocześnie, nie ponosząc żadnych kosztów, oraz nie tracąc czasu na dojazdy w odległe miejsca. Dla nowych osób które chcą jak najmniej zainwestować na rozkręcenie biznesu opartego o marketing sieciowy, najlepszym rozwiązaniem jest właśnie działanie przy pomocy internetu.

Jeszcze jednym atutem dającym przewagę nad tradycyjnym marketingiem sieciowym jest możliwość wykorzystania swojego profilu FB jako darmowej reklamy, która może dotrzeć do setek tysięcy osób, wystarczy mieć tylko odpowiednio skonfigurowany swój profil i umieszczać na nim wartościowe treści, czyli prowadzić swój profil w charakterze biznesowym.

Po pewnym czasie robiąc wszystko zgodnie z etyką oraz poszerzając grono swoich znajomych, nie musisz się już martwić o nowych partnerów lub klientów, ponieważ to oni wtedy Ciebie szukają a nie ty ich. Relacje zbudowane w internecie przenosimy do realnego świata spotykając się na różnego typu szkoleniach, eventach oraz na wyjazdach integracyjnych.

Podsumowując mój dzisiejszy wpis, marketing sieciowy XXI wieku prowadzony przy pomocy internetu, z wykorzystaniem narzędzi internetowych oraz pomocy osób, które nas odpowiednio w nim pokierują i krok po kroku pokażą co i jak zrobić abyś mógł odnieść sukces, ma zdecydowaną przewagę nad tradycyjnym biznesem MLM.

Dziękuję że przeczytałeś/aś do końca ten wpis. Koniecznie skomentuj go poniżej, oraz kliknij LUBIĘ TO !!!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *