Ryba nie urośnie większa od akwarium

Spread the love

Ryba nie urośnie większa od akwariumMyślę że zgodzisz się ze mną, że ryba nie urośnie większa niż jest akwarium i tak samo jest z biznesem, czy to będziesz prowadził biznes tradycyjny czy marketing sieciowy, zawsze ogranicznikiem jest rynek, na jakim robisz swój biznes.

Jeżeli mamy sklep bądź zakład usługowy w miejscowości liczącej kilka tysięcy mieszkańców, to będziesz miał pewną grupę osób, które będą odwiedzały Twój sklep, bądź zakład usługowy. Graniczy również z cudem aby ta grupa potencjalnych klientów mocno wzrosła działając tylko na tym rynku.

Kiedy swój biznes przeniesiemy lub połączymy z możliwościami jakie daje nam internet, wówczas możemy dotrzeć do nieograniczonej grupy osób, które będą zainteresowane Twoimi produktami bądź usługami, ale pamiętaj o najważniejszym że ludzie kupują tylko od osób które poznają, którym zaufają i których polubią. Aby tak się stało, koniecznie jest potrzebne budowanie własnej marki w sieci oraz budowanie dobrych relacji z przyszłymi klientami, po przez blogowanie, email-marketing lub nagrywanie i publikowanie krótkich filmów video.

 

 

Myślę że zgodzisz się ze mną, że ryba nie urośnie większa niż jest akwarium i tak samo jest z biznesem, czy to będzie biznes tradycyjny czy marketing sieciowy.

Nie ma innego sposobu, aby zbudować dobre relacje z potencjalnym klientem, jeżeli nie zaistniejesz w internecie. A więc pamiętaj to o czym powiedziałem na początku że ryba nie urośnie większa niż jest akwarium i również Twój biznes nie urośnie większy od rynku, na którym działasz.

Ryba nie urośnie większa od akwarium

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *