Zastanów się dwa razy zanim wykonasz coś metodą kopiuj-wklej

Cześć, w poprzednim wpisie pisałem o tym czy Twoja strona www jest responsywna.

Zastanów się dwa razy zanim wykonasz coś metodą kopiuj-wklejDzisiaj natomiast poruszę temat o podstawowym błędzie który popełnia wiele osób, które zaczynają przygodę w marketingu internetowym, a dokładnie chodzi o metodę kopiuj-wklej.

Temat dzisiejszego wpisu pojawił się w mojej głowie po tym, jak otrzymałem dzisiaj przed południem wiadomość e-mail, wiadomość która była mojego autorstwa, wysłana kilka dni temu do mojej listy subskrybentów. Pomyślałem więc że pomogę Tobie, abyś nigdy nie popełniał tego błędu, który może mocno wpłynąć na Twój wizerunek w sieci, poprzez zastosowanie metody ” Kopiuj-Wklej

Zanim coś skopiujesz i wkleisz, zastanów się kilka razy czy na pewno warto, ponieważ może Cię to wpłynąć na Twój wizerunek !!!

Więcej dowiesz się oglądając moje video

A więc jak zdążyłeś zauważyć metoda kopiuj-wklej nie zawsze przyniesie nam pozytywny efekt, więc jeżeli chcesz zbudować dobry wizerunek oraz swoją markę w sieci, musisz być SOBĄ a nie kopią kogoś innego. Bardzo ważną rzeczą jest to, aby znaleźć sobie mentora, który wskaże Ci  odpowiednią drogę podczas wędrówki do wyznaczonego celu, ale najważniejsze jest to, aby wszystkie elementy, które bezpośrednio wpływają na relacje z Twoimi potencjalnymi partnerami lub klientami, nie były kopią innej osoby.

 

Zastanów się dwa razy zanim wykonasz coś metodą kopiuj-wklej

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *