To nie działa, biznes nie rośnie

mastermindgroupWitam Cię w moim kolejnym wpisie, aby dać Ci kolejną porcję wiedzy, którą możesz wykorzystać w swoim biznesie. 

 

Zacząłeś lub zaczęłaś działać w branży marketingu sieciowego i po 2-3 miesiącach nagle się budzisz z letargu mówiąc to nie działa, to żaden biznes, to zbyt piękne aby było prawdziwe, to za trudne, itd. W Twojej głowie rodzi się cała masa podejrzeń i wymówek.

Teraz usiądź spokojnie, odpręż się i odpowiedz sobie na kilka kluczowych pytań:

1. Co zrobiłem/am aby ten biznes działał?

2. Ile razy uczestniczyłem w szkoleniach prowadzonych przez liderów którzy mają wyniki oraz doświadczenie?

3. Ile czasu sumiennie zainwestowałem w samorozwój oraz rozwój swojego biznesu?

4. Ile razy zadzwoniłem do swojego upline aby upewnić się że działam właściwie?

5. Ile razy byłem na szkoleniu i warsztatach firmowych?

6. Ile osób poinformowałem o produkcie oraz możliwościach biznesowych?

7. Ile razy uczestniczyłem w spotkaniach Mastrmind?

Biznes sieciowy to nie zabawa, to nie randka, nie sielanka ani też coś z kosmosu.
To jest biznes jak każdy inny. 
Trzeba o niego dbać, trzeba się zaangażować, trzeba się przyłożyć, bo samo nic się nie zrobi.

 

Dzisiaj chciałbym się mocno skupić na punkcie “7” ponieważ Mastermind to bardzo ważny element, który ma bardzo mocny wpływ na to, czy zbudujemy ten biznes, czy go położymy na łopatki.

Mastermind to nic innego jak warsztaty, w trakcie których wykonujemy praktyczne ćwiczenia, wykonujemy rozmowy telefoniczne w czasie rzeczywistym, pozyskujemy nowe kontakty, zapraszamy na wydarzenia, planujemy strategię naszego biznesu, a wszystko pod okiem lidera, który ma doświadczenie i wyniki.

Mastermind to nic innego jak praktyczna nauka nowego zawodu, w którym możesz uczestniczyć bez wychodzenia z domu. Możesz w nim uczestniczyć z dzieckiem na kolanach, bez konieczności odstawiania naszej pociechy do żłobka czy przedszkola – patrz zdjęcie poniżej.

master z dziećmi

 

Słuchając rozmowy którą prowadzi lider podczas Mastermind, masz okazję nauczyć się robić tego samego we właściwy sposób. Prowadząc rozmowę, której przysłuchuje się lider oraz reszta uczestników, w szybki sposób zostaną wychwycone błędy i podane natychmiastowe wskazówki co było dobre a co złe podczas Twojej rozmowy. 

 

Mastermind to miejsce oraz chwile, gdzie się rozwijasz na maxa oraz doskonalisz swoje umiejętności. Kiedy w nich uczestniczysz uczysz się 4x szybciej oraz zaczynasz mieć namacalne wyniki.

Jeżeli Twój lider organizuje Mastermind’y, potraktuj je jak klucz do osiągnięcia sukcesu w budowaniu swojego biznesu sieciowego, potraktuj je jak dostęp do świeżego tlenu biznesowego, bez którego Twój biznes wcześniej czy później polegnie w gruzach. 

Jeżeli dzisiaj stoisz przed podjęciem decyzji, nie wiesz z kim zacząć współpracę, zapytaj na samym początku czy osoba, która proponuje Tobie współpracę organizuje Mastermind’y, ile razy w tygodniu i czy ma czas na to, aby go w Ciebie zainwestować.

Biznes sieciowy to gotowy, sprawdzony i działający model biznesowy, gdzie otrzymujesz wszystkie potrzebne narzędzia, materiały, gotowy produkt, wiedzę i pełne wsparcie liderów oraz firmy.
To biznes bez znamion ryzyka, ponieważ nie musisz inwestować w biura, magazyny, maszyny, logistykę, towary itd.

 

Kupujesz tylko dla siebie, dzielisz się tą wartością z innymi, a nie błagasz na kolanach aby ktoś od Ciebie coś kupił, jak sama nazwa mówi: Budujesz “sieć” indywidualnych klientów i biznespartnerów.

 

Biznes sieciowy nie jest idealny, ale jest lepszy od innych, trzeba jednak zrozumieć zasady jego prostego działania.
A jest to tak proste, że aż trudne.

 

– Kup dla siebie i podziel się z innymi bez zbędnych manipulacji, perswazji czy też kruczków marketingowych, budując relacje z ludźmi.

 

Pamiętaj – nie ma takiego pojęcia że biznes nie działa, to ludzie działają lub nie !!!

 

Jeżeli chcesz dołączyć do mojej grupy Mastermind, daj znać o tym w komentarzu.

Poznaj również 5 kroków do zbudowania wizerunku i marki w sieci

 

5 Replies to “To nie działa, biznes nie rośnie”

  1. Wyczerpujace informacje. A to ze mozmy uczyć sie na bieżaco poprzez praktyke, dzieki osobom, które juz ta droge przeszly odniosly skuces – jest rewelacyjne. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *