Własna działalność nie zawsze jest usłana różami

2017-04-08_220632Dzisiaj chcę podzielić się z Tobą bardzo świeżym materiałem który przed chwilą nagrałem da Ciebie, tuż po spotkaniu oraz wyczerpującej rozmowie z pewnym przedsiębiorcą. Okazuje się że to co często widzimy na zewnątrz, nie pokrywa się z tym co jest wewnątrz, nawet dużego przedsiębiorstwa, bo możesz mieć dzisiaj firmę znaną i szanowaną na rynku, możesz zatrudniać kilkadziesiąt osób, możesz mieć kilkanaście a nawet kilkadziesiąt samochodów i wystarczy jedna nieudana lub nietrafiona transakcja i firma leży w gruzach. 

Powiesz jak to możliwe?

Otóż jest to możliwe i bardzo dobrze znam to z autopsji.
Prowadzimy biznes, wszystko fajnie prosperuje, inwestujemy, bierzemy kolejny samochód w leassing i nagle jednego pięknego dnia wszystko wali się na głowę. Może mieć na to wpływ jedna nieudana inwestycja, jedna nieudana transakcja i leżymy na łopatkach, i po kilku dniach okazuje się że mamy “niby” potężny biznes, który miał nam dać “niby” wolność a nie mamy ani biznesu, ani wolności, ani czasu, ani pieniędzy, a płatności i wszelkie zobowiązania są takie same lub nawet wyższe niż były miesiąc temu.

 

Zapraszam Cię teraz do posłuchania nagrania, które dla Ciebie nagrałem tuż po rozmowie z pewnym przedsiębiorcą.

Tu masz linki o których wspomniałem w nagraniu. 

Zainwestuj godzinę czasu, aby poznać rozwiązania, z których skorzystałem ja, oraz wiele innych przedsiębiorców i nie tylko.

Prezentacja online Poniedziałek lub Środa – ZAPIS NA PREZENTACJĘ ONLINE

Prezentacja Piątek (plan marketingowy) – ZAPIS NA PREZENTACJĘ ONLINE

Kontakt ze mną

 

Jeżeli uważasz ten wpis za wartościowy, zostaw komentarz poniżej.
Pozdrawiam Cię serdecznie
Jacek Stanek 

One Reply to “Własna działalność nie zawsze jest usłana różami”

  1. Witam Jacku! Znamy się od jakiegoś czasu .
    Los nas jakoś stawia na naszych drogach..
    Jestem w trzecim biznesie z Tobą (nie bezpośrednio pod Tobą ale w tych samych firmach)
    Za każdym razem masz coraz większe rezultaty.Naśladuję Ciebie od jakiegoś czasu ,raz bardziej,innym razem mniej.Moim problemem są nowe biznesy lub stare,które w jakiś sposób ciągną się za mną..lub mnie kuszą:..”chodź do mnie u mnie będzie łatwiej i szybciej”- mówią przedstawiciele-liderzy lub znajomi,tacy co też zaczynają te nowe biznesy…Słyszę dwie teorie; 1/Możesz mieć więcej biznesów,2/Tylko jeden i nic więcej…Wiem jedno,bez pracy i nauki nie ma niczego..I ja czuję,że jest mi coraz jaśniej widzę drogę biznesu internetowego.Jestem zdeterminowany i przekonany,że cel osiągnę.Pragnę prowadzić bloga ,tylko kompletnie nie wiem jak to zrobić.. Poradź mi coś,proszę, jak będziesz miał czas i chęci oczywiście…Ty już idziesz jak burza i tak trzymaj!Pozdrawiam!Bogdan.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *