Tego się nigdy nie spodziewałem

Witam Cię drogi czytelniku w kolejnym wpisie. Dzisiaj powiem Ci co ciekawego wydarzyło się w moim biznesie, przez ostatnie 5 miesięcy.

Dokładnie 5 miesięcy temu podjąłem ważną decyzję o zmianie swojego życia. Była to trudna decyzja, ale dzisiaj wiem, że jedna z najlepszych w moim życiu. Otóż porzuciłem “wszystkie” dokładnie wszystkie moje projekty, w których do tej pory działałem, aby zająć się czymś nowym.

Nie była to łatwa decyzja, ale podjąłem ją po krótkiej rozmowie z człowiekiem, z którym już wcześniej miałem okazję współpracować. Z człowiekiem od którego wiele się nauczyłem, jeżeli chodzi o działanie w biznesie przy użyciu internetu. Z człowiekiem dzięki któremu ja oraz moje wcześniejsze zespoły, zarobiliśmy trochę pieniędzy i to całkiem nie małych 🙂

Dzięki temu że nie bałem się zmiany, nie bałem się podjąć ryzyka, które zawsze gdzieś się pojawia, dzisiaj nie zastanawiam się jak długo muszę jeszcze pracować, aby wypracować pasywny dochód oraz obiecany na pewnym poziomie samochód, tylko zastanawiam się nad tym, jaki samochód dla siebie wybrać 🙂 Bo mam do wyboru, albo czarnego Jaguara XE lub białego Mercedesa C klasa.

 

Oczywistością jest, że każdemu podoba się co innego i każdy ma prawo wyboru, więc ja raczej postawię na Jaguara, a jeżeli coś mi się w nim nie spodoba, to nie będę się tym zbytnio przejmował, ponieważ samochody w firmie z którą współpracuję, są wręczane partnerom na rok  czasu, po czym są zabierane, ale tylko po to, abyśmy mogli odebrać kolejny nowy egzemplarz. 

 

Na dodatek nie interesuje mnie nic w samochodzie oprócz tankowania, uzupełniania płynu do spryskiwaczy, no i oczywiście utrzymania samochodu w czystym i estetycznym stanie, co i tak należy robić w samochodzie, który kupujemy za własną gotówkę lub bierzemy w kredyt lub leassing. Tu nas nic nie obchodzi, żadne naprawy, żadne przeglądy, żadna zmiana opon, wymiana olejów, klocków itd. Nic z tych rzeczy, ponieważ wszystkie te czynności są przeniesione na firmę i nikt mi nie powie po 22 latach prowadzenia własnej działalności gospodarczej, że to nie jest idealne rozwiązanie. To jest prawdziwa nagroda za wykonaną pracę.

mercedes vs jag

 

O dochód pasywny również się nie martwię, ponieważ przekroczył on moje najśmielsze oczekiwania, i nie piszę tego aby się Tobie chwalić, tylko po to aby Ci pomóc, bo jeżeli dzisiaj szukasz dla siebie rozwiązania, podobnie jak ja go szukałem, być może to rozwiązanie będzie dobre, a nawet genialne również dla Ciebie.

 

Nie będę pokazywał tutaj ile zarabiam po 5 miesiącach działania w tym projekcie, ale bez problemu mogę Ci to pokazać podczas spotkania na żywo, lub podczas rozmowy na skype, a z tego miejsca mogę Ci zagwarantować, że jest to kwota, która pozwala utrzymać rodzinę, dom, samochód, oraz zostaje na małe co nieco 🙂 

Pisząc ten wpis, nie mam na celu tego, aby Cię do czegoś przekonać, bo i po co przekonywać kogoś, kto nie chce nic zmieniać w swoim życiu, tylko po to aby Ci pomóc, ponieważ moim celem oraz misją życiową jest pomoc ludziom w wyjściu z wyścigu szczurów, który opanował nie tylko Polskę, ale większość świata.

Jeżeli więc marzysz o zmianie swojego życia i jesteś gotowy na mądrą oraz systematyczną pracę, odezwij się do mnie, a być może się okaże że znajdziemy wspólny mianownik i wspólnie popracujemy nad wypracowaniem dla Ciebie pięknego samochodu oraz dochodu pasywnego. 

Nie mogę Ci nic obiecać, ale z pewnością mogę Ci pomóc to osiągnąć.

 

W okresie tych pięciu miesięcy, pomogłem już w moim zespole dwóm osobom osiągnąć poziom lidera zespołu, a to jest poziom na którym można zarabiać od 1000-2500zł, wykreowałem pięciu liderów grupy i te osoby mają swoje produkty już za darmo i jakieś kieszonkowe również wpadło do ich portfela, ja osiągnąłem pozycję kierownika zespołu, wypracowałem awans w programie samochodowym, a już niebawem wskakuję na kolejny level czyli menadżer regionalny i jest to tylko kwestia kilku dni 🙂 a więcej mogę Ci pokazać oraz opowiedzieć podczas naszej indywidualnej rozmowy.

 

Kontakt do mnie znajdziesz w zakładce kontakt, lub możesz mnie złapać na Facebook’u, a jeżeli jeszcze nie należysz do grona moich znajomych, zaproś mnie i napisz krótką wiadomość, ponieważ nie przyjmuję zaproszeń od osób, które zapraszając nie piszą o celu zaproszenia.

 

Możesz również wpaść na jedną z prezentacji internetowych, w trakcie której poznasz wszystkie szczegóły, oraz zobaczysz jak działa system, który wspomaga nasze działanie.

Tu masz link do prezentacji.

Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę

Aby każdy Twój dzień był wyjątkowy…

Jacek Stanek

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *