Zostań Ekspertem a ludzie sami przyjdą do Ciebie

Zostań Ekspertem a ludzie sami przyjdą do Ciebie

banners-broker-strategia-na-poczatek

Cześć, dzisiejszy wpis będzie krótki , ale treściwy. A wiec do rzeczy 🙂

Zostań Ekspertem a ludzie sami przyjdą do Ciebie

Wiele osób zaczynających przygodę z marketingiem sieciowym, już w pierwszych dniach chce pozyskać wielu partnerów do współpracy nie zadając sobie pytania – “Dlaczego nowe osoby miały by współpracować akurat ze mną?” Aby nowe osoby chciały współpracować z Tobą, musisz pokazać że jesteś ekspertem w tym co robisz, musisz pokazać jak możesz pomóc nowym osobom, to są podstawowe rzeczy, które decydują o tym czy dana osoba będzie chciała podjąć współpracę z Tobą czy z kimś innym. Wiele osób spotyka się z tym, że prowadzi rozmowę z potencjalnym partnerem, po czym ta osoba podejmuje współpracę z inną osobą.  Dlaczego tak jest ? Odpowiedź jest prosta – osoba która ma podjąć współpracę z Tobą, zwraca uwagę na to, w jakim stopniu możesz jej na samym początku pomóc, jaką wartość wniesiesz w jej życie, jak dużo czasu jesteś w stanie jej poświęcić.

Aby zostać ekspertem na samym początku musisz zainwestować w samorozwój. Czytaj branżowe książki, bądź na szkoleniach, pojedź na kilka firmowych eventów, ale nie tylko po to by tam być i bić brawo osobom, które wychodzą na scenę i są nagradzane lub wyróżnione za swoje osiągnięcia, tylko po to aby się uczyć praktycznej wiedzy. Wiedzę zdobytą na evencie trzeba od razu wdrażać w życie czyli praktykować, wtedy bardzo szybko staniesz się ekspertem i będziesz mógł swoją wiedzę przekazywać dalej, oferując pomoc nowym partnerom. Będziesz mógł dać wartość, na którą czeka każda osoba z jaką rozmawiasz o swoim biznesie i współpracy.

To czy jesteś ekspertem w tym co robisz, w 95% decyduje o tym, czy nowe osoby podejmą współpracę z Tobą, czy z inną osobą. A więc odpowiedz sobie teraz pytania: Czy jesteś ekspertem w tym co robisz ??? Czy chciał byś współpracować z taką osobą jak Ty ??? Jaką wartość możesz dać nowym partnerom ???

Dzisiaj mam dla Ciebie super prezenty, pierwszy możesz odebrać klikając TUTAJ.

A drugi to Zaproszenie na Lekcje Warte Miliony, które poprowadzi multimilioner Daniel Kubach, Członek BCC, anioł biznesu. Kiedy ??? 17.11.2014 (poniedziałek) o godzinie 20:00  Zajmij miejsce już dzisiaj, zgłaszając swoją obecność TUTAJ oraz rejestrując się z linku podanym w wydarzeniu. Po rejestracji możesz również zgarnąć super nagrody, wykonując cztery proste kroki podane w panelu rejestracyjnym. Nie zwlekaj ponieważ ilość miejsc jest ograniczona !!!

Dziękuję bardzo za to że czytasz moje artykuły. Koniecznie skomentuj dzisiejszy wpis poniżej, oraz kliknij Lubię To !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *