Żyj życiem albo jęcz dalej

Dzisiaj krótko i na temat. Jak już wiesz od 18 października 2015 roku, buduję nowy zespół współpracując z firmą Rubicon.

W tym krótkim czasie zbudowałem zespół na kilkadziesiąt osób. Przez ostatnie 3 miesiące działania, zarobiłem kilka tysięcy złotych, ale najważniejszy jest fakt, że moi partnerzy również zarobili swoje pierwsze kilkaset złotych w pierwszym lub drugim miesiącu działania. Są to realnie zarobione pieniądze, a nie jakieś tam wirtualne bzdury bez pokrycia.

Nie jest to jednak przypadek.

Ponieważ za każdym ludzkim sukcesem stoi mentor.

Pamiętaj że bez odpowiedniego mentora, nie zajdziesz za daleko, nie osiągniesz wielkiego sukcesu, a jeżeli już go osiągniesz, to szybko możesz wrócić w miejsce, z którego wyruszyłeś w swoją podróż.

12647062_1086584564725347_3932992320653230018_n

Nasz mentor to Wojciech Błachowicz – człowiek z ogromnym sercem i doświadczeniem, jeżeli chodzi o budowę sieci konsumenckich, człowiek który postanowił zrobić coś z szacunku do ludzi i postanowił pomóc tym, którzy chcą i mogą. Nic na siłę!

Oglądnij to video do końca, i zdecyduj czy chcesz dołączyć do naszego zespołu, czy chcesz się z nami systematycznie spotykać w różnych miastach Polski, czy chcesz mieć bezpłatny dostęp do mentora, aby mieć życie o 10x lepsze niż inni.

Jeżeli stwierdzisz że chcesz się z nami spotkać, chcesz razem z nami budować to wspaniałe arcydzieło, wypełnij ankietę, którą znajdziesz poniżej tego video, lub skontaktuj się ze mną, korzystając z zakładki KONTAKT.

ankieta

Baw się dobrze i żyj życiem takim jakiego naprawdę pragniesz.

Zobacz czy takie życie jest lepsze, zamiast siedzenia po 8 godzin w robocie.

Żyj życiem, albo jęcz dalej do upragnionej emerytury 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *