Bądź Prosumentem zamiast konsumentem – Bo to się opłaca

Bądź Prosumentem zamiast konsumentem - Bo to się opłacaPoranna filiżanka kawy to rytuał większości Polaków. Popijając tzw. małą czarną mało kto zdaje sobie sprawę z faktu, że zamiast być zwykłym konsumentem, może być Prosumentem i oszczędzać a nawet z biegiem czasu, zarabiać sensowne pieniądze na własnej Konsumpcji, również w tej branży – branży kawowej.

 

W poprzednim artykule pisałem o tym, co ma największy wpływ na to, aby ludzie mogli bez problemu oszczędzać i zarabiać pieniądze na własnej konsumpcji, oraz na polecaniu produktów,  zmieniając się ze zwykłego konsumenta na prosumenta – bo to najzwyczajniej w świecie się opłaca.

Codziennie korzystamy z kart lojalnościowych typu Vitay, albo zbieramy pieczątki lub paragony za kupioną kawę aby piątą czy dziesiątą otrzymać gratis.

Tak to wszystko się opłaca, ale w tym przypadku nie mamy możliwości wymiany punktów lub paragonów na gotówkę, za którą możemy kupić to, co nam się podoba, tylko musimy wymienić to na coś, co jest z góry narzucone, a wcześniej zostało to doliczone do ceny zakupu produktów, za które otrzymaliśmy punkty.

Aby zostać Prosumentem, nie musisz dzisiaj za wiele zmieniać w swoim życiu, nie musisz rzucać pracy czy biznesu, który dzisiaj prowadzisz. Nic z tych rzeczy !

Wystarczy zmienić sklep, w którym będziesz robił zakupy produktów, które tak czy tak kupujesz, z tą różnicą, że dzisiaj kupujesz w sklepach typu – żabka, biedronka, stonka i otrzymujesz tylko towar.

 

Jeżeli decydujesz się na zmianę aby zostać Prosumentem, zaczynasz robić zakupy w swoim sklepie internetowym, które zostaną dostarczone do Twojego domu lub biura, bez dodatkowych kosztów, a dzięki temu że kupujesz od producenta, otrzymujesz rabat do 30% od ceny katalogowej.

 

Wiele znanych firm idzie za trendem XXI wieku, wprowadzając przeróżne programy lojalnościowe, dzięki którym można dorobić parę złotych, w zamian za przyprowadzenie nowego klienta do firmy, która taki program wprowadziła.

Dla przykładu dwie znane wszystkim instytucje 🙂

Bądź Prosumentem zamiast konsumentem - Bo to się opłacaBądź Prosumentem zamiast konsumentem - Bo to się opłaca

 

 

 

 

 

 

 

 

 Te firmy nie obiecują prezentów za uzbierane punkty.

Firmy rozliczają się finansowo ze swoimi partnerami, dzieląc się zyskami, które zostały wygenerowane z polecenia nowego klienta.

Coraz więcej ludzi zaczyna dostrzegać korzyści płynące z prostej zmiany sklepu oraz polecania go innym, ponieważ przejście z pozycji zwykłego konsumenta do pozycji prosumenta, to nic innego jak tylko zmiana miejsca w którym dokonujemy zakupów, niosąca za sobą bardzo duże korzyści.

Szczegóły poznasz w tym krótkim video.

Tak chodzi tutaj o prostą zmianę sklepu, w którym możesz kupić kawę i herbatę.

Wiele osób już się przekonało a właściciele firm bądź biur zapewne już wiedzą, jak bardzo ważna jest w ich biznesie kawa. Nie przesadzę jeśli napiszę, że kawa jest wizytówką ich firmy.

Dlaczego?

Ponieważ podanie taniej kawy, zaparzonej po turecku czy nawet w dobrym ekspresie, podanej w nieelegancki sposób Twojemu potencjalnemu klientowi, świadczy o braku szacunku do niego.

To odzwierciedlenie tego ile On dla Ciebie znaczy.

Tak samo wygląda przyjęcie gości w Twoim domu. Kiedy podamy świeżą, pyszną i aromatyczną kawę w eleganckiej porcelanie, z pewnością zrobi to ogromne wrażenie na Twoich gościach i sami zapytają co to za kawa i gdzie ją można kupić i tym sposobem zaczynasz budować swój rynek indywidualnych konsumentów, który z biegiem czasu może zamienić się w prawdziwy kawowy biznes.

To jest proste, to jest łatwe, to jest kawa, która pojawia się wszędzie tam gdzie są ludzie 🙂

Idziemy do fryzjera – proponowana jest kawa.

Oczekujemy na zmianę opon – proponowana jest kawa.

Idziemy na spotkanie biznesowe – proponowana jest kawa.

Umawiamy się ze znajomymi – przeważnie na kawę.

Rynek jest ogromny i już zbudowany, wystarczy tylko pokazać innym to co dobre i przy okazji na początek dorobić parę złotych do pensji a kawę najwyższej jakości, dla siebie mieć całkiem za darmo.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, zostaw poniżej swoje namiary, abym mógł się z Tobą skontaktować i omówić szczegóły. Zawsze możesz zobaczyć prezentację internetową, lub spotkać się z nami na jednym ze spotkań informacyjnych, które cyklicznie organizujemy w wielu miastach Polski.

Chcesz zostać Prosumentem i przejść na Dochodową Konsumpcję, zostaw poniżej swoje dane kontaktowe.

Pozdrawiam Cię serdecznie Jacek Stanek

[getall-widget id=”244″]

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *